Sousedé
6 496 450 Kč
Poznámka k ceně: cena + odměna RK a právní servis
ID nemovitosti:194
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:233 m2
Plocha pozemku:2.395 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:1. února 2024
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie4 kWh/m2

Popis nemovitosti

Milovníky unikátní architektury a klidného bydlení, zveme k prohlídce této jedinečné nemovitosti, která nabízí luxus, komfort a jedinečný styl bydlení. Tento vysoce atraktivní rodinný dům 6+2 se nachází v prestižní lokalitě, která kombinuje klidné a tiché prostředí s výhodami městské infrastruktury.

Dům je pečlivě udržován během celé doby jeho existence. Exteriér domu po je po rekonstrukci střechy a fasády, interiér je připraven na rekonstrukci elektřiny a modernizaci vybavení domu.

Dům typu Šumperák, který se pyšní svojí unikátní architekturou, je postavený jako jeden z posledních na přelomu 80.-90. let 20. století, ale s dvojnásobnou podlahovou plochou 402m2 a užitnou plochou 233m2 na třech podlažích s kompletním podsklepením.

Vstup do domu Vás přivítá prostorná hala s originálním schodištěm z masivu, které vévodí celému prostoru v přízemí s bytem 2+1. V prvním patře naleznete byt 4+1 o obytném prostoru 134 m2, který nabízí dlouhou terasu s nádherným výhledem do zahrady.

Celý dům je obklopen nádhernou zahradou o rozloze 2.188 m2, kde najdete nejen ovocné stromy, ale i vzácné okrasné dřeviny a mladé mandloně. Na pozemku je také zahradní domek a velká garáž i další parkovací stání pro více vozů.

Cena za tuto nevšední nemovitost odráží vyjímečnost, který tato nemovitost nabízí. Pokud hledáte domov, kde si můžete užívat klid a pohodlí, přitom být blízko všem potřebným službám je toto místo pro Vás ideální volbou.

Tato nemovitost se nachází ve městě Husinec v okrese Prachatice v Jihočeském kraji, jen 40 minut od Českých Budějovic a 30 minut od Strakonic. V okolí lze navštívit rodný dům Mistra Jana Husa, ateliér Josefa Krejsy či budovu radnice ze 16. století. Okolní příroda láká na výlety k Husinecké přehradě, Hvězdárně a samozřejmě na tradiční Husovy oslavy.

Nenechte si ujít příležitost stát se majitelem této jedinečné nemovitosti a objednejte si prohlídku již dnes. Těším se s Vámi na setkání a na možnost prezentovat Vám tento skvost mezi nemovitostmi. Kontaktujte makléřku Šebestovou reality - reality s citem pro domov ještě dnes a domluvte si termín.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynovéLokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
194
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
233m2
Plocha sklepa
134m2
Plocha pozemku
2395m2
Plocha terasy
16m2
Počet sklepů
1
Počet garáží
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Romana Duraja Šebestová
Romana Duraja Šebestová
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

© 2024 Sousedé