Sousedé
8 000 000 Kč
Poznámka k ceně: cena + odměna RK a právní servis
ID nemovitosti:12609
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:207 m2
Užitná plocha:233 m2
Podlahová plocha:402 m2
Plocha pozemku:2.395 m2
Počet místností:10
Datum aktualizace:23. května 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie4 kWh/m2

Popis nemovitosti

Představujeme Vám tento jedinečný rodinný dům typu Šumperák, který se pyšní svou unikátní architekturou inspirovanou konce 60. - 70. let 20. století. Tento dům je skutečně zvláštní a odlišuje se od ostatních svou nevšední a emocionálně poutavou atmosférou.

Již při prvním pohledu na tento rodinný dům zaujme jeho originální design, který odkazuje na bruselský styl československé expozice Expo 58, jehož projektantem byl Josef Vaněk. Dům je postaven jako jeden z posledních na přelomu 80.-90. let 20. století, ale s dvojnásobnou podlahovou plochou se třemi podlažími.

Vstup do domu Vás přivítá prostorná hala s originálním schodištěm z masivu, které vévodí celému prostoru v přízemí s bytem 2+1. V patře naleznete velkorysý byt 4+1 o obytném prostoru až 134 m2, kde jedním z hlavních lákadlem je dlouhá terasa, která nabídne nádherný výhled do okolní zahrady a propojení s obytným prostorem obývacího pokoje a dětského pokoje.

Celý dům je prosvětlený s citem pro detail a všechny prvky architektury jsou precizně sladěny tak, aby vytvářely harmonický celek. Při rekonstrukci exteriéru bylo dbáno na zachování původního charakteru domu, včetně nové střechy, zateplení a fasády. Interiér je připraven k částečné rekonstrukci a vybavení přesně podle Vašich představ.

Dům je obklopen nádhernou zahradou o rozloze 2.188 m2, která skýtá útočiště nejen ovocným stromům, ale i vzácným okrasným dřevinám a mladým mandloním. Na pozemku se nachází také zahradní domek a velká garáž vhodná nejen pro osobní automobil, ale třeba i malý traktor či motorku.

Tato nemovitost se nachází ve městě Husinec v okrese Prachatice v Jihočeském kraji, jen 40 minut od Českých Budějovic a 30 minut od Strakonic. V okolí lze navštívit rodný dům Mistra Jana Husa, ateliér Josefa Krejsy či budovu radnice ze 16. století. Okolní příroda láká na výlety k Husinecké přehradě, Hvězdárně a samozřejmě na tradiční Husovy oslavy.

Nenechte si ujít příležitost prohlédnout si tento jedinečný rodinný dům se všemi jeho unikátními prvky a atmosférou. Srdečně Vás zveme na prohlídku této nemovitosti - kontaktujte makléřku Šebestovou reality ještě dnes a domluvte si termín. Najdete zde svůj nový domov s citem pro historii, design a pohodu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
ID nemovitosti
12609
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
207m2
Obytná plocha
233m2
Užitná plocha
233m2
Plocha pozemku
2395m2
Plocha terasy
16m2
Místností
10
Počet míst na parkovišti
3
Počet garáží
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Romana Šebestová
Romana Šebestová
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé