Sousedé
9 900 000 Kč
ID nemovitosti:10067
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:240 m2
Plocha pozemku:1.080 m2
Datum aktualizace:3. května 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji rodinný dům v obci Chlum u Volar v národním parku Šumava. Objekt má dva plně vybavené apartmány se samostatným vchodem, které lze snadno propojit v jeden velký celek. První apartmán se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, 1 ložnice v přízemí a 2 ložnic v podkroví, koupelny s toaletou. Druhý apartmán tvoří kuchyně, společenská místnost s výčepním zařízením a 2 ložnice v podkroví. V domě je dále sklep a technická místnost. Na pozemku se dále nachází několik dalších objektů - kotelna s automatickým kotlem na uhlí a finskou saunou, garáží zejména na zahradní techniku s dílnou, zakrytý altánek, herna zejména pro děti. Na zahradě je dále koupací jezírko a venkovní terasa s grilem. Celková zastavěná plocha domu činí 165m2, garáž se saunou je ploše 30m2 a plocha pozemku je 1.080m2.

Objekt je napojen na elektrickou energii, voda se čerpá z vlastního vrtu, kopaná studna je zdrojem užitkové vody, odpad je odváděn do jímky s přepadem. Dům má několik zdrojů tepla – centrální vytápění pomocí automatického kotle na uhlí, elektrokotel a krbová kamna s výměníkem. Koupelny a zádveří mají topení i v podlaze a ostatní místnosti radiátory.

Chalupa je umístěna ve skvělé turisticky žádané lokalitě - cca 200 metrů od Chlumského rybníka či Šumavské cyklostezky, v okolí velké množství turistických tras, kousek od Vltavy i Lipna. Chalupa je v současné době používána pro pronájem – inzerci chalupy můžete najít na www.sumavskachata.cz. Ubytování má na Booking hodnocení 9,7 Naprosto výjimečné. Dům se prodává plně vybaven s veškerým nábytkem, spotřebiči i vybavením a pokud by se objekt nadále využíval k pronájmu, majitel předá již nahlášené rezervace.

V případě, že vás nemovitost zaujala velmi rád vám ji osobně ukážu a mohu pomoci i se zajištěním financování.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
10067
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
240m2
Plocha sklepa
8m2
Plocha pozemku
1080m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Ladislav Petr
Ladislav Petr
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

© 2024 Sousedé