Sousedé
(1/21)
11 500 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:119
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:103 m2
Užitná plocha:103 m2
Podlahová plocha:103 m2
Plocha pozemku:130 m2
Datum aktualizace:16. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům Brno, Židenice v blízkosti Karáskova náměstí. Čtyřpodlažní rodinný dům je řadový, má zastavěnou plochu 103 m2 a za domem vydlážděný dvorek a zahrádku 27 m2. Dům byl zkolaudován v roce 1932 a v roce 1988 byla provedena rekonstrukce podlah a sklepa.
Po realizaci rozvodů ústředního topení v domě a instalace nového plynového kotle v r. 2006 byla vyměněna plastová okna, provedeno zateplení domu a fasáda, opravena střecha a provedeny nové rozvody elektřiny v mědi, vody a kanalizace, kompletní rekonstrukce byla dokončena v r. 2010. V r. 2015 byl vyměněn hlavní uzávěr plynu.
Dispozice:
V 1.PP domu se nachází sklep, 2x sklad, směrem do zahrady pokoj a koupelna s WC a s vanou, bojler na ohřev vody a vchod na zahradu. Plynový kombinovaný kotel BAXI vytápí celý dům, rozvod je prostřednictvím ústředního topení ve všech místnostech.
V 1.NP domu se nachází bytová jednotka se samostatným vchodem s dispozicí 2+1, jeden pokoj má okna do ulice, druhý pokoj s kuchyní mají okna do zahrady. Kuchyně je vybavená kuchyňskou linkou, kombinovaným sporákem a samostatnou lednicí, koupelna je společná s WC se sprchovým koutem. Na podlahách jsou parkety a plovoucí podlahy.
Ve 2.NP domu se nachází bytová jednotka se samostatným vchodem s dispozicí 2+1, jeden pokoj má okna do ulice, druhý pokoj s kuchyní mají okna do zahrady. Kuchyně je vybavená kuchyňskou linkou, kombinovaným sporákem a samostatnou lednicí, koupelna je společná s WC se sprchovým koutem. Na podlahách jsou parkety a plovoucí podlahy.
Ve 3.NP domu je půdní prostor, který lze využít na půdní vestavbu podkrovního bytu nebo k propojení s bytovou jednotkou ve 2.NP a vybudování mezonetového bytu s terasou. Zálohy na energie jsou na každé obytné patro ve výši 2.830,- Kč (voda 330,- Kč, elektřina 500,- Kč, plyn včetně topení 2.000,- Kč) měsíčně.

Dům je ve velmi dobrém stavu, obývaný, udržovaný, bytové jednotky v jednotlivých patrech jsou přístupné po společném schodišti a mají samostatné vchody. Dům je vhodný pro vícegenerační rodinu, jeho potenciál je ve vybudování půdní vestavby a využití suterénu k plnohodnotnému bydlení. Parkování před domem.
Dům je umístěn v klidné lokalitě rodinných domů, v blízkosti je veškerá občanská vybavenost, dětské hřiště, supermarket, restaurace, tenisové kurty, mateřská škola, kostel.
Dům se prodává včetně vybavení, vše záleží na vzájemné dohodě obou smluvních stran.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majitelem předložen. V souladu s právní úpravou proto uvádíme energetickou třídu G.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
119
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
103m2
Obytná plocha
103m2
Užitná plocha
103m2
Plocha pozemku
130m2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - OK REAL
OK REAL
Zobrazit
kontakt
OK REAL

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé