Sousedé
(1/24)
11
12 789 000 Kč
ID nemovitosti:ver262RDKP
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:240 m2
Plocha pozemku:304 m2
Datum aktualizace:3. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Jedná se o prodej dvoupodlažního rodinného domu o dvou bytových jednotkách o zastavěné ploše 166 m2 se zahradou 138 m2 nacházející se v Brně v městské části (Staré) Kohoutovice na jednosměrné klidné ulici Potocká.Dispozice:přízemí - vstupní chodba, dva pokoje, kuchyň s jídelnou, koupelna s vanou, toaleta, půlpokoj, sklep, dvorek, schodiště, patro - tři pokoje, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, terasa, do 50 metrů od domu je nejen zastávka MHD, ale také vstup do lesa.Inženýrské sítě:el. 220/380 V, plyn, městský vodovod, veřejná kanalizace.Volné ihned. Průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl majiteli předložen. V souladu s právní úpravou uvádíme energetickou třídu G mimořádně nehospodárná.Prodávající strana si vyhrazuje právo vybrat si konkrétní kupující stranu na základě svých zvolených kritérií bez nutnosti zdůvodnění směrem k ostatním zájemcům o koupi.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
ver262RDKP
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
240m2
Plocha pozemku
304m2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Radim Ouředník
Bc. Radim Ouředník
Zobrazit
kontakt
veritably s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé