Sousedé
(1/15)
4 500 000 Kč
ID nemovitosti:RD-Dysina
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:111 m2
Plocha pozemku:1.047 m2
Počet místností:1
Sklep:ANO
Datum aktualizace:6. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Řadový rodinný dům v Dýšině, ul. Tovární, okr. Plzeň - město. Zděný, částečně podsklepený, přízemní rodinný dům se nachází v klidné části obce. Dům je v původním stavu s nutností rekonstrukce. Dispozičně obsahuje chodbu, kuchyni, obývací pokoj, šatnu, spíž a suché WC. V podkroví možnost půdní vestavby. Zastavěná plocha RD činí 149 m2, Celková plocha pozemku je 1 047 m2. Dům je napojen na elektřinu. Přípojka plynu na pozemku. Nutné zřídit přípojku vody a kanalizace. V obci veškerá občanská vybavenost. V obci se dále nachází koupaliště, tenisové kurty, golfové hřiště a in-line dráha.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
RD-Dysina
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
111m2
Plocha pozemku
1047m2
Místností
1
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Aneta Hájková
Bc. Aneta Hájková
Zobrazit
kontakt
LICITA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé