Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/20)
Bez popisku
8 990 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:N75888
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:200 m2
Užitná plocha:200 m2
Plocha pozemku:200 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:13. března 2018
Energetická náročnostF ( )

Popis nemovitosti

Rodinný dům v Moravských Knínicích se zahradou, dílnou a garáží - Dům je podsklepený, zděný, patrový s obytným podkrovím se sedlovou střechou.
Do domu vstupujeme přes vstupní halu do obýváku s jídelnou (osvětlení je prostřednictvím podhledů se zabudovaným LED osvětlením), kuchyní (kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči je součástí prodeje) a spíží. Nachází se zde koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC je samostatné. Součástí přízemí je technická místnost a letní kuchyň, která slouží pro zavařování nebo poskytuje zázemí při letním grilování nebo práci na zahradě.
Do podkroví přicházíme po točitém schodišti. Nachází se zde 2 pokoje - v současnosti slouží jako ložnice a dětský pokoj. Na ložnici rodičů přímo navazuje prostorná šatna. Je zde také druhá koupelna s vanou a WC, které je s koupelnou společné. Podkroví lze rozšířit o další dva pokoje.
Venkovní část tvoří předzahrádka, atrium s garáží a dílnou pro kutily a zahrada. V atriu je studna - byl proveden rozbor vody, která je pitná. Kryté posezení s krbem a udírnou slouží k letnímu posezení nejen za pěkného počasí, ale i za deště.
Zahrada je rozdělena na užitkovou a okrasnou část s jezírkem a rybami. Je zde umístěna kůlna na nářadí.V zadní části zahrady je k dispozici ještě jedno stavební místo.
K vytápění slouží kombinovaný plynový kotel, umístěný ve sklepě. V místnostech jsou deskové radiátory zn. Korado. Ohřev teplé vody je zajištěn plynovým kotlem a elektrickým bojlerem.
Elektřina je v mědi, voda obecní + studna, rozvody v plastu, v atriu je jímka pro zalévání zahrady, kanalizace obecní.
Nemovitost je zařazena v energetické náročnosti třídy "F", s doporučením třída "E".
V obci je mateřská škola, základní škola, sokolovna s tenisovým kurtem, fotbalové hřiště, obchod se smíšeným zbožím. Spojení do Brna zajišťuje integrovaná autobusová doprava s přestupem na vlak v obci Kuřim.
Prohlídky možné po dohodě v dopoledních i odpoledních hodinách.
Pro financování hypotékou Vám zajistíme výhodné podmínky.

Základní údaje

ID nemovitosti
N75888
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
200m2
Užitná plocha
200m2
Plocha pozemku
200m2
Energetická náročnost
F (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Helena Reichertová
Ing. Helena Reichertová
Zobrazit
kontakt
Realitní společnost České spořitelny / Ing. Helena Reichertová

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Realitní společnost České spořitelny / Ing. Helena Reichertová, Národních hrdinů 3127/7 Břeclav, IČO: 64300846.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.