Sousedé
(1/25)
Rezervace
Cena na dotaz
Poznámka k ceně: včetně právní úschovy
ID nemovitosti:N1366
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:141 m2
Užitná plocha:116 m2
Podlahová plocha:116 m2
Plocha pozemku:2.763 m2
Datum aktualizace:3. března 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zděný RD o dispozici 4+kk s terasou, dřevěnou chatou a hospodářskou budovou s pozemky o celkové výměře 2.763 m2 v obci Choryně u Valašského Meziříčí. Dům s pultovou střechou s kolaudací r. 2017 je zděný broušenou cihlou Porotherm 44 T Profi Dryfix P8 a je podsklepený s pěti dalšími místnostmi v suterénu. V 1NP s podlahovou plochou 116 m2 je obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, dva další pokoje, chodba a koupelna se sprchovým koutem a vanou. V 1PP s podlahovou plochou 110 m2 jsou dva velké sklepy, dvě pracovny, velká technická místnost s koupelnou a WC a chodba. Topení tepelným čerpadlem vzduch voda Daikin s podlahovým vytápěním a rekuperací, podlahové vytápění je v celém 1NP a ve dvou pokojích, v chodbě a v části technické místnosti v 1PP, v obývacím pokoji jsou také krbová kamna Jotul F3. Dům má nízké náklady na vytápění a provoz s platbou 3.500 Kč/měs. za elektřinu díky tepelným izolacím a rekuperaci, cena je aktuální i po zastropování ceny elektřiny od 1.1.2023. Suterén je betonový s venkovní izolací proti vlhkosti a vodě. Strop mezi podzemním a nadzemním podlažím je litý betonový monolit. Nadzemní podlaží je zděné z plněných cihel minerální vatou pro pasivní výstavbu. Strop je opatřen stříkanou polyuretanovou pěnou v síle 25 cm. Všechna okna v domě jsou dřevěná, opatřená trojsklem a sítěmi proti hmyzu. Voda obecní a také z vlastní studny v domě. Voda ze studny je přivedena do obou WC v každém podlaží, prádelny s pračkou, do venkovních rozvodů a na zahradu. Dešťová voda je po dosažení limitu dešťové jímky svedena do vsaku. Odpady jsou svedeny do septiku o objemu 7 m3. K domu náleží velká zahrada s mnoha ovocnými stromy a ořešáky. Stromy již dorostly do stavu, v němž začínají produkci. Jsou zde i kanadské borůvky, černý rybíz, angrešty, maliny a ostružiny. U domu je pěkná dřevěná chata 5x5 m ve stylu roubenky do níž je přivedena elektřina a je vybavena kamny na dřevo. Hospodářská budova 4x6 m ve stylu roubenky slouží pro uschování zahradní techniky a nářadí. Díky vybudovanému kurníku lze ihned využít k chovu slepic. Má také oddělený chlév který byl využíván k chovu ovcí, které spásaly přilehlou travnatou stráň. V půdní části hospodářské budovy je seník. Je zde dovedena voda ze studny, která byla používána pro zalévání na zahradě a také jako zdroj vody pro hospodářská zvířata. Do hospodářské budovy je také přivedena elektřina. V obci jsou potraviny, restaurace, ZŠ prvního stupně, mateřská škola i autoservis. Dobrá dostupnost do Valašského Meziříčí a Hranic. Kvalitně postavený dům 4+kk s velkými sklepními prostory, dřevěnou chatou a dřevěnou hospodářskou budovou k prodeji v obci Choryně u Valašského Meziříčí. Prodej nejvyšší nabídce. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
N1366
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
141m2
Obytná plocha
116m2
Užitná plocha
116m2
Plocha pozemku
2763m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Martinka Kamil
Mgr. Martinka Kamil
Zobrazit
kontakt
Reality Martinka

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé