Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
5 990 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:N230576X130
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:84 m2
Užitná plocha:85 m2
Plocha pozemku:84 m2
Datum vložení:13. února 2018
Datum aktualizace:13. února 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti Vám nabízíme k prodeji menší řadový třípodlažní dům 3+kk se zahrádkou, o užitné ploše 85 m2. Celková plocha pozemku je 84 m2, včetně zastavěné plochy domu 25 m2. Dům se nachází v kolonii řadových domků v tiché památkově chráněné oblasti Malvazinky na Praze 5, mezi dvěma úzkými uličkami Pravoúhlá a Malá Xaviérova a byl postaven ve 20. letech minulého století. Dům je dispozičně řešen na kuchyň v suterénu, obývací pokoj + menší kuchyňský koutek v přízemí a ložnici s koupelnou v patře. Dále je k dispozici nízká půda, sloužící pouze jako úložný prostor. Stav domu - před rekonstrukcí. Každé podlaží má výměru cca 25 m2. Podlaží jsou propojena chodbami se schodišti a okny. Suterén: kuchyň, na níž navazuje venkovní úložný prostor s oknem na zahradu, dále s komorou (spíž), druhou komorou (technická místnost), větší chodbou s úložným prostorem a vstupem na zahradu, schodiště do přízemí. Suterénní prostory mají nízký strop (v nejnižší části je výška cca 185 cm). Výšku lze o několik desítek čísel zvednout prohloubením stávající kamenné podlahy. V okolních domech je tento způsob zvýšení stropu četně využíván. Přízemí: malá předsíňka s vchodovými dveřmi (vstup do domu z ulice Pravoúhlá), samostatné WC s oknem, schodiště do prvního patra, mini kuchyňský kout s linkou (možno jej z obou stran uzavřít dveřmi), obývací pokoj se vstupem na zahradu. Patro: ložnice s výhledem do zahrady, koupelna s vanou a toaletou, oknem (výhled do ulice Pravoúhlá) a elektrickým boilerem. Ze schodiště před ložnicí vstup po žebříku na půdu. Koupelnu lze rekonstrukcí rozšířit o část chodby. Na zahrádce možnost vybudování letní terasy s prosklenou stěnou do suterénní místnosti a tím zajistit její prosvětlení, jež nyní chybí. Část zahrady lze uzpůsobit pro parkovaní automobilu. Vstup na zahradu je i z druhé strany, ze souběžné ulice Malá Xaviérova. Vytápění domu lokálním plynovým topením (zn. WAW). Doporučujeme vidět! Nemovitosti je možno financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme. Ukazatel energetické náročnosti: G - probíhá vypracování PENB, údaj bude aktualizován.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Kabelová TVPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžieTerasa
ID nemovitosti
N230576X130
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
84m2
Užitná plocha
85m2
Plocha pozemku
84m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Martina  Procházkova
Martina Procházkova
Zobrazit
kontakt
INSTINKT REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi INSTINKT REALITY s.r.o., Tylova 530/42 Plzeň, IČO: 24674893.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.