Sousedé
(1/25)
16 800 000 Kč
ID nemovitosti:N220152
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:226 m2
Užitná plocha:154 m2
Plocha pozemku:226 m2
Datum aktualizace:27. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Námi nabízený dům je usazen v klidné části mimo hlavní silnici, má příjemnou zahrádku s altánkem v původním stavu, do které můžete vjet novými pojezdovými vraty. Je zde praktické parkovací stání pro automobil a přívěsný vozík či motorku. Dispozice domu je 4+1, zároveň však je v horním patře připravena kuchyňská linka a jednoduchou příčkou je možné získat 4+2. Dům by pak měl dvě oddělené jednotky ideální pro větší rodinu, nebo i k pronájmu každého podlaží zvlášť, např. studentům. Celý objekt je podsklepen a je vytápěn plynovým kondenzačním kotlem, který obstarává i ohřev teplé vody.
V pokoji v přízemí jsou krbová kamna Jotul napojená na vyvložkovaný komín. V domě proběhla rozsáhlá rekonstrukce vnitřních omítek (perlinka), rozvodů elektřiny, vody a odpadů. Podlaha v přízemí je tepelně izolovaná, zároveň stěna v přízemí se sousedem zvukově. Nová střešní krytina, zateplená půdní vestavba, nová fasádní barva. Lze nahlédnout do projektu. Spořilov je bezpečná moderní čtvrť se spoustou sousedských aktivit a akcí pro děti. Navazuje na rekreační přírodní oblast u rybníka Hamr, odkud vede cesta loukami a starými sady až k Hostivařské přehradě. Po cyklostezce Greenway Botič se lze dostat až do Průhonic. Podrobně si můžete prohlédnout virtuální prohlídku a fotografie, ale nejraději vám dům ukážeme osobně.
Ukazatel energetické náročnosti: G – probíhá vypracování PENB, údaj bude aktualizován.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilniceDálnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonKabelová TVPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaÚstřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžieTerasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
N220152
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
226m2
Užitná plocha
154m2
Plocha pozemku
226m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Robert Čep
Robert Čep
Zobrazit
kontakt
INSTINKT REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé