Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
5 799 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:N220104X116
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:194 m2
Užitná plocha:160 m2
Plocha pozemku:194 m2
Datum vložení:3. května 2018
Datum aktualizace:23. května 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme nově zrekonstruovaný původní dům v blízkosti centra obce. Dům je kompletně zateplen, má novou střechu, fasádu, roubení, příjezdovou komunikaci. Kámen soklů je ošetřen a impregnován. Interiér se vyznačuje rustikálními prvky zhotovenými na míru. Na podlahách, stěnách a lince převažuje přírodní kámen. Při rekonstrukci byly použity jen kvalitní materiály. Přízemí je tvořeno vstupní chodbou, ze které vedou samostatné vstupy do místností v přízemí a schodiště do obytného podkroví, pokojem pro hosty s komorou, kuchyní, obývacím pokojem s krbem a prostornou koupelnou s toaletou. V patře jsou dvě ložnice s přiléhající koupelnou, která je propojená s oběma pokoji. Větší ložnice má obývací část, pracovní kout a podium určené ke spaní. Horní patro má klimatizaci. Dům je vytápěn 15 KW krbovou vložkou s průduchy do patra nebo plynovým kotlem Junkers. Radiátory mají termostatické ventily a centrální ovládání. Celkové měsíční náklady na provoz objektu včetně energií, vody, rozhlasových a televizních poplatků se nyní pohybují cca 2450,- Kč. Ve venkovním podbití nad hlavním vchodem jsou umístěny výsuvné markýzy. Na pozemku stojí zároveň nově postavená luxusní letní kuchyně, veškeré spotřebiče jsou v záruce. V mramorové desce jsou připraveny vývody na pípu a ve spodní části linky je prostor pro sud. Výborné spojení na Liberec, Turnov nebo Prahu. Dům se nabízí s veškerým vybavením. Atraktivní poloha nemovitosti a důmyslné řešení obou staveb na pozemku poskytuje naprostý klid a soukromí. Celý objekt je plně zabezpečen systémem Jablotron a napojen na pult centrální ochrany. Protokoly revizí a záruční listy jsou k dispozici. Okamžité bydlení bez dalších nákladů.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Kabelová TVPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžieTerasa
ID nemovitosti
N220104X116
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
194m2
Užitná plocha
160m2
Plocha pozemku
194m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Daniel Čep
Daniel Čep
Zobrazit
kontakt
INSTINKT REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde