Sousedé
nebyla stanovena
ID nemovitosti:366582
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:234 m2
Plocha pozemku:1.056 m2
Datum aktualizace:2. října 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji výjimečný rodinný dům o celkové užitné ploše 197 m2 s garáží 37 m2, na pozemku 1056 m2 v obci Dolní Jirčany-Psáry. Dům se nachází v klidné části na konci ulice nad údolím a samotným centrem. Dolní Jirčany jsou v blízkosti Pražského okruhu, a tak je zde výborná dostupnost nejen do hlavního města.
Velkorysá stavba je vlajkovou lodí společnosti Canaba a jak samotná společnost uvádí jedná se o stavbu v harmonii života v souladu s přírodou. To tady zaručují všudypřítomná velká okna, která prostory propojují s okolní okrasnou zahradou. Celý dům byl postaven ve vysokém nadstandardu a za použití těch nejlepších materiálů, vše podtrhují dřevěné podlahy z afrického dřeva a použité přírodní materiály a tóny. Celková dispozice 7+1 splní očekávání i náročné a početné rodiny. V přízemí je dominantou prostorný obývací pokoj s krbem a jeho atmosféru podtrhuje několik velkých francouzských oken. Dále je zde velká kuchyň s komorou, jídelna, hostinský pokoj, první koupelna s WC a zádveří. Z prostorné haly se po masivních dřevěných schodech dostaneme do patra, kde jsou další čtyři pokoje a obrovská koupelna s rohovou masážní vanou, toaletou s bidetem. Ze západně orientovaných pokojů je vstup na velký balkon, na kterém se Vám ukáže celé okolí jak na dlani a dohlédnete až do Brdských lesů.
Vedle domu je prostorná samostatná garáž 37 m2 s pracovním prostorem a oddělenou místností.
Vzrostlá okrasná zahrada s automatickou závlahou nabízí dostatek místa jak pro posezení, tak relaxaci a sportovní vyžití. Velký vyhřívaný bazén a Whirlpool Vám pomohou zapomenout na každodenní starosti a budete se cítit jako na nekonečné dovolené.
Dům je napojený na veškeré sítě (plyn, elektřina, voda, kanalizace), o vytápění se stará moderní plynový kotel, v koupelnách a kuchyni podlahové vytápění, kompletní zabezpečení Jablotron, atd…
Dolní Jirčany jsou dynamicky se rozvíjející obcí, kdy za zmínku stojí v posledních letech dokončená stavba Základní školy, která získala několik ocenění, ale zároveň je důkazem výborného zázemí v obci a fungování zdejší samosprávy. Je zde kladen důraz na aktivní život a díky mnoha sportovním klubům si vybere každý. V okolí najdete několik vyhlášených restaurací, obchodní centra i vyhlášené mezinárodní školy a veškeré služby.
O všem Vás moc rád přesvědčím na prohlídce, kterou vřele doporučuji, abyste se sami přesvědčili o výjimečnosti této nabídky.

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
366582
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
234m2
Plocha pozemku
1056m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Martin Dohnal
Martin Dohnal
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Cool

© 2023 Sousedé