Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/8)
vstup ...
1 750 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí ve výši 4% hrazenou kupujícím.
ID nemovitosti:278-N00074
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Celková plocha:287 m2
Užitná plocha:163 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:13. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte-li pro svoji rodinu nové a prostorné bydlení s kouskem pozemku pro rekreaci a rádi byste se podíleli na dispozičních a finálních úpravách? Pak pohleďte na nabídku hrubé stavby rodinného řadového domu, kterou Vám tímto předkládáme.
Na mírném jižním svahu v západní části okresního města, kde nově vzniká čtvrť rodinných, řadových a bytových domů, je pro Vás takovýto dům připraven.
Jako základ pro Vaši další realizaci nabízí se na betonových základech, z cihel Porotherm, se stropy Miako a krovem zakryt. Samozřejmostí je kompletní projektová dokumentace.
Je-li dům tím, jež hledáte, na přiložených kontaktech na případné otázky odpovědí získáte i termín osobního představení domu a místa sjednáte.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
ID nemovitosti
278-N00074
Stav objektu
Rozestavěný
Celková plocha
287m2
Užitná plocha
163m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Milan Šedý
Milan Šedý
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Well 2

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi RE/MAX Well 2, Havlíčkovo náměstí 175 Havlíčkův Brod, IČO: 28773390.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.