Sousedé
(1/19)
...
1 280 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně provize, právního servisu a depozitní úschovy
ID nemovitosti:30551
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:90 m2
Užitná plocha:90 m2
Plocha pozemku:90 m2
Datum aktualizace:26. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

možný prodej nádherných modulových a mobilních domů. Samozřejmostí je doprava na Vaši parcelu či zahrádku v rámci celé ČR včetně odborného poradenství k získání stavebního povolení a komunikace s úřady. Nabízíme i stavbu základové desky nebo nosných patek, obložení exteriéru dřevem, realizace střech a opláštění i montáž teras. Modulové domy jsou o různých zastavěných plochách - od 58m2 až do 130m2. V podstatě jednoduché pořízení krásného, luxusního bydlení bez práce za nejlepší ceny na trhu. Nabídka:
Nabízíme k prodeji pěknou bytovou jednotku o užitné ploše
92 m2
Popis a dispozice:
Úhledná obytná jednotka s prostorným obývacím pokojem a integrovanou kuchyní (vybavenou moderními spotřebiči), 2 ložnicemi, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, prádelnou a technickým zázemím.
Stěny bytové jednotky se skládají ze sendvičových (vysoce vodě odolných a dobře izolovaných) panelů. Moderní plastová okna disponují izolačními dvojskly. Vytápění domu je pomocí moderního elektrokotle. Ev. číslo: 30551. Bližší informace Vám sdělí Lenka Chladová, 774 650 510, ready@home4people.cz

Základní údaje

Typ konstrukce
Montovaná
ID nemovitosti
30551
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
90m2
Užitná plocha
90m2
Plocha pozemku
90m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Chladová
Lenka Chladová
Zobrazit
kontakt
Home 4 People

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé