Sousedé
(1/19)
...
1 660 000 Kč
Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a depozitní úschovy
ID nemovitosti:30549
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:130 m2
Užitná plocha:133 m2
Plocha pozemku:130 m2
Datum aktualizace:22. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

možný prodej nádherných modulových a mobilních domů. Samozřejmostí je doprava na Vaši parcelu či zahrádku v rámci celé ČR včetně odborného poradenství k získání stavebního povolení a komunikace s úřady. Nabízíme i stavbu základové desky nebo nosných patek, obložení exteriéru dřevem, realizace střech a opláštění i montáž teras. Modulové domy jsou o různých zastavěných plochách - od 58m2 až do 130m2. V podstatě jednoduché pořízení krásného, luxusního bydlení bez práce za nejlepší ceny na trhu. Nabízíme k prodeji krásný modulový dům od významné projekční kanceláře \"De Meeuw\" o užitné ploše 133m2
Popis a dispozice:
Modulový dům se skládá ze 6 modulových jednotek, každá o rozměru 7,2 x 3,1 m a výšce stropů 2,90 m.
Základem je robustní ocelový rám s izolovanou dřevěnou podlahou. Bytová jednotka je vybavena ústředním topením na cenově výhodný propan. K tomuto účelu byla doposud používaná zapůjčená nádrž na 1500 litrů propanu. Obytná jednotka je vybavena 2 plynovými lahvemi na propan. Mezi přepínatelnými díly jsou v trubkách spojky, které zjednodušují (de)montáž. Přes něj přechází střešní lepenka mezi přepínatelnými částmi. Střecha bytové jednotky je nepropustná. Na obytnou jednotku jsou namontovány 3 automatické venkovní lampy pro dobré světlo v tmavých dnech. V zadní části domu je prostor - prostupový tunel pro vstup pod jednotkou přístupný poklopem. Tento tunel umožňuje přístup do kanalizačního systému.
Bytová jednotka je vybavena moderními okny s izolačními dvojskly. Obytná jednotka je vybavena koupelnou se sprchovým koutem, vanou, 2 umyvadly, toaletou a přípojkami na pračku a sušičku. Navíc je zde extra samostatné WC v předsíni. Kromě 4 ložnic je zde komora a všechny prázdné prostory jsou vybaveny úložnými přihrádkami.
Bytová jednotka je nabízena bez nově instalovaných klimatizací (které umí i topit) a změkčovače vody. Další specifikace viz níže.
Obývací pokoj / kuchyně.
Povrchová úprava podlahy: vinylová podlaha s tenkým kobercem antracitové barvy
Ústřední topení: 3 radiátory / hodinový termostat Honeywell / kamna na dřevo
Kuchyně: dřez s kohoutkem na studenou-teplou vodu / mikrovlnná trouba Etna (< 1 rok) / elektrická indukční varná deska Siemens (4 plotýnky) / trouba Siemens / myčka Miele.
Okna: 4 velká okna s roletami a žáruvzdornou fólií / 4 malá vysoko umístěná okna.
Ložnice I.
Povrchová úprava podlahy: vinylová podlaha
Ústřední topení: 1x radiátor
Okna: 2 velká okna s roletami a žáruvzdornou fólií
Extra: 2 odkládací police
Ložnice II.
Povrchová úprava podlahy: laminát
Ústřední topení: 1x radiátor
Okna: 2 velká okna s roletami a žáruvzdornou fólií
Ložnice III.
Povrchová úprava podlahy: laminátová podlaha
Ústřední topení: 1x radiátor
Okna: 2 velká okna s roletami a žáruvzdornou fólií
Venkovní dveře: 1 dveře ven
Extra: 1 úložná skříňka (visí na stěně)
Ložnice IV.
Povrchová úprava podlahy: Více Ev. číslo: 30549. Bližší informace Vám sdělí Lenka Chladová, 774 650 510, ready@home4people.cz

Základní údaje

Typ konstrukce
Montovaná
ID nemovitosti
30549
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
130m2
Užitná plocha
133m2
Plocha pozemku
130m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Chladová
Lenka Chladová
Zobrazit
kontakt
Home 4 People

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé