Sousedé
(1/15)
...
1 890 000 Kč
Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a depozitní úschovy
ID nemovitosti:30494
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:57 m2
Užitná plocha:57 m2
Plocha pozemku:57 m2
Datum aktualizace:22. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

možný prodej nádherných modulových a mobilních domů. Samozřejmostí je doprava na Vaši parcelu či zahrádku v rámci celé ČR včetně odborného poradenství k získání stavebního povolení a komunikace s úřady. Nabízíme i stavbu základové desky nebo nosných patek, obložení exteriéru dřevem, realizace střech a opláštění i montáž teras. Modulové domy jsou o různých zastavěných plochách - od 58m2 až do 130m2. V podstatě jednoduché pořízení krásného, luxusního bydlení bez práce za nejlepší ceny na trhu. Nabízíme k prodeji nádherný zcela nový modulový dům - bytovou jednotku o rozměrech 13,5 x 4,2 m a užitné ploše 57m2
Tento velmi krásný a bezúdržbový modulový dům - bytová jednotka je postaven z nejkvalitnějších a udržitelných materiálů. Dům je kompletně zařízen.
Dům má velký obývací pokoj s terasovými dveřmi a integrovanou kuchyní s ovládacími prvky pro osvětlení (LED diod a světel zabudovaných ve stropě - lze regulovat intenzitu osvětlení). Kuchyň je vybavena novými spotřebiči (mikrovlnná trouba, digestoř, indukční - sklokeramická varná deska a moderní horkovzdušná trouba - vše je součástí cenové nabídky).
Dům dále disponuje dvěma prostornými pokoji - ložnicemi. Hlavní pokoj - ložnice s velkou manželskou postelí a druhá ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou.
Dům má dále koupelnu s moderním sprchovým koutem, umyvadlem a WC.
Izolace konstrukce stěn a střechy je opatřena 10 cm silným sendvičovým panelem PIR - polyuretanem, který disponuje (cca. až 3x lepšími izolačními vlastnostmi než klasický polystyren), takže dům je velice dobře zateplený a vhodný pro celoroční trvalé bydlení.
Volba vytápění je je \"otevřená\", tzn., že lze individuálně přizpůsobit potřebám majitele (plynový kotel, kotel na propan butan, elektrokotel).
Dům je vybaven moderními okny s izolačními dvojskly.
Dům je prodáván kompletně vybaven (viz. přiložená fotodokumentace)
Bytová jednotka je k dispozici od 1.12.2022 - více informací v realitní kanceláři. Ev. číslo: 30494. Bližší informace Vám sdělí Lenka Chladová, 774 650 510, ready@home4people.cz

Základní údaje

Typ konstrukce
Montovaná
ID nemovitosti
30494
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
57m2
Užitná plocha
57m2
Plocha pozemku
57m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Chladová
Lenka Chladová
Zobrazit
kontakt
Home 4 People

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé