Sousedé
(1/25)
...
16 490 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně právního servisu. Včetně provize RK
ID nemovitosti:30031
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:2.001 m2
Užitná plocha:236 m2
Plocha pozemku:2.001 m2
Datum aktualizace:3. prosince 2023
Energetická náročnostA ( )
Roční spotřeba energie28 kWh/m2

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám Dispozice domu činní 6+2kk o obytné ploše 236m. Bezbariérové přízemí má s podkrovím společný hlavní vchod, avšak oba prostory jsou oddělené zádveřím pro zachování soukromí. Vyskytne se tak možnost, celé prostorné podkroví pronajímat se zajímavým ročním příjmem.

Srdcem domu jsou stylová kachlová kamna s prostorným ležením a zabudovaným horkovzdušným vytápěním podkrovních ložnic. V sednici v přízemí spolu s kamny zaujme rohová na míru vyrobená kuchyně z masivu se všemi moderními spotřebiči a dostatkem úložného i pracovního prostoru. Nápadná robustní dubová lavice s velkým stolem vyplňuje prostor na sezení a stolování. Do kuchyně, koupelny, WC a předsíně bylo zavedeno podlahové vytápění. Přízemí je laděno do venkovského stylu s prvky selského baroka. Zajímavostí jsou originální nápady majitelky s důrazem na detail a maximální využití úložných prostor. Veškeré zařízení je z přírodního materiálu a vyrobené na míru.

Po schodech vstupujeme do podkroví s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a celkem čtyřmi obytnými místnostmi, přičemž z té hlavní je umožněn přístup na pavlač s výhledem na pozemek a přilehlé okolí. Průduchy vedené z kachlových kamen v přízemí vytápí dvě ložnice a přilehlou chodbu.

Centrálně je možno vytápět chalupu za pomoci kotle na tuhá paliva, s možností automaticky řízeného provozu.

Na pozemku o rozloze 2001 m nalezneme mimo jiné i dřevěnou stodolu se stáním pro auta, kolnou a prostornou půdou.

Velkorysá zahrada se může pochlubit zastřešeným prostorem pro dřevo a nádherným posezením s venkovním krbem. Pozemek je kompletně drenážovaný a je zde vybudovaný svod na dešťovou vodu do nádrže o kapacitě 12000 L.

Další dominantou je pak sklípek, který může posloužit i jako vinný. Vstupuje se do něj v místě kryté pergoly s kamenným krbem a venkovním originálním masivním nábytkem vyráběného opět na míru
Obec Zdíkov poskytuje veškerou občanskou vybavenost. Nalezneme zde poštu, knihovnu, zdravotní středisko(lékař pro dospělé, děti, zubař), obchodní dům(drogerie, textil, řeznictví, potraviny, domácí potřeby), autobusovou zastávku, základní a mateřskou školu a dokonce i zámek.

Zdíkov je svou polohou položen na strategickém místě zasazeném v těsné blízkosti Šumavského Národního Parku, ski areálu Zadov a v neposlední řadě Německých hranic.

Myslím, že fotky ani video nedokáží ukázat krásu a atmosféru, jaká tato nemovitost nabízí. Proto Vám určitě doporučuji osobní prohlídku, abyste posoudili sami. Ev. číslo: 30031. Bližší informace Vám sdělí Jaroslav Pavlas, 728 141 476, pavlas@home4people.cz

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
30031
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
2001m2
Užitná plocha
236m2
Plocha pozemku
2001m2
Energetická náročnost
A (i)

Poloha na mapě

Foto - Jaroslav Pavlas
Jaroslav Pavlas
Zobrazit
kontakt
Home 4 People

© 2023 Sousedé