Sousedé
(1/25)
...
16 490 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně právního servisu. Včetně provize RK
ID nemovitosti:30031
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:2.001 m2
Užitná plocha:236 m2
Plocha pozemku:2.001 m2
Datum aktualizace:5. června 2023
Energetická náročnostA ( )
Roční spotřeba energie28 kWh/m2

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej nádherného rodinného domu v obci Zdíkov!

Dispozice domu činní 6+2kk o obytné ploše 236m2. Dolní patro s horním mají společný vstup, ale ve vnitřní části jsou odděleny dveřmi. Vyskytne se tak možnost, celé horní pronajímat se zajímavým ročním příjmem.

Přízemí domu vévodí rohová kuchyně ve stylu selského baroka se všemi moderními spotřebiči a dostatkem úložného i pracovního prostoru, na kterou navazuje horkovzdušná pec a nesmí samozřejmě chybět ani prostor na ležení.. Do kuchyně, koupelny a chodby bylo zavedeno podlahové vytápění. Přízemí je laděného do selského baroka s důrazem na detail. Dále pak je po celém době zakázkový nábytek vyhotovený na míru. Po schodech vstupujeme do horního patra s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a celkem čtyřmi obytnými místnostmi, přičemž z té hlavní je umožněn přístup na pavlač s výhledem na pozemek a přilehlé okolí. Průduchy jsou k dispozici v chodbě a dvou ložnicích. Vytápění domu probíhá za pomoci kotle na tuhá paliva a další možností je elektrokotel.

Na pozemku o rozloze 2001 m2 nalezneme mimo jiné i přístřešek pro auta s půdním prostorem. Velkorysá zahrada se může pochlubit zastřešeným prostorem pro dřevo a nádherným posezením s venkovním krbem. Pozemek je kompletně drenážovaný a je zde vybudovaný svod na dešťovou vodu do nádrže o kapacitě 1200 L.

Další dominantou je pak sklípek, který může posloužit i jako vinný. Vstup do něj se nachází na zahradě vedle krbu s posezením dělaného na míru.

Obec Zdíkov poskytuje veškerou občanskou vybavenost. Nalezneme zde poštu, knihovnu, autobusovou zastávku, základní a mateřskou školu a dokonce i zámek.

Zdíkov je svou polohou položen na strategickém místě zasazeném v těsné blízkosti Šumavského Národního Parku, sky areálu Zadov a v neposlední straně Německých hranic.

Myslím, že fotky ani video nedokáží ukázat krásu, jaká tato nemovitost nabízí. Proto Vám určitě doporučuji osobní prohlídku, abyste posoudili sami. Ev. číslo: 30031. Bližší informace Vám sdělí Jaroslav Pavlas, 728 141 476, pavlas@home4people.cz

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
30031
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
2001m2
Užitná plocha
236m2
Plocha pozemku
2001m2
Energetická náročnost
A (i)

Poloha na mapě

Foto - Jaroslav Pavlas
Jaroslav Pavlas
Zobrazit
kontakt
Home 4 People

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé