Sousedé
9 850 000 Kč
Poznámka k ceně: uvedená cena je včetně právních služeb a provize RK
ID nemovitosti:385510
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Užitná plocha:134 m2
Plocha pozemku:554 m2
Datum aktualizace:1. července 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Hledáte nový domov v krajském městě Olomouc s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností?

Představujeme Vám projekt nové výstavby 16 moderních rodinných domů v městské části Olomouc - Chválkovice. Projekt RD Chválkovice nabízí ideální kombinaci moderního bydlení s využitím zahrady, kterou si vytvoříte dle vlastních představ, a dvěma zastřešenými parkovacími stáními. Lokalita výstavby nových rodinných domů se nachází nedaleko přírody a možných sportovních aktivit ne jen podél řeky Bystřice.

Nových 16 stavebních pozemků nabízí různé celkové výměry od 260 m² do 554 m² a všechny shodně nabízejí zastavěnou plochu rodinného domu 128 m².

Vytápění všech domů bude zajištěné tepelnými čerpadly.

Konkrétně, tento nabízený stavební pozemek má výměru 554 m² a je v inzerovaném situačním plánku RD Chválkovice ,,NABÍDKA DOMŮ,, pracovně označen č. 1.

Jednopodlažní dům s obytným podkrovím o celkové užitné ploše 134,4 m² a dispozicí 5+kk je situovaný na rovinatém terénu. Dům se prodává ve standardu hrubé stavby. Ta zahrnuje základovou desku, hydroizolaci a tepelnou izolaci, stavbu z keramických pálených cihel o minimální tloušťce zdiva 440 mm včetně překladů a věnce, kompletní zastřešení pálenou keramickou taškou, klempířské prvky, hliníkové okenní rámy s trojsklem, dále oplocení, pergolu, finální fasádu, bílou omítkovinu a kompletní dřevěné prvky. Vnitřní uspořádání je navrženo tak, aby charakter navrženého domu maximalizoval možnosti využití celého pozemku.

V přízemí domu se nachází zádveří (2,3 m²), šatna (2,9 m²), technická místnost /prádelna (3,1 m²), spíž/sklad (6,3 m²), prostor pro popelnici - odpad (1,3 m²), ložnice (13 m²), pracovna (11 m²), koupelna (5,2 m²), dále schodiště do podkroví domu s chodbou (4,8 m²), kuchyně (8 m²), jídelna (12 m²), obývací pokoj (17,9 m²), WC (2,1 m²), chodba (7,9 m²), krytá terasa (18,4 m²), terasa (19,9 m²). V podkroví domu se nachází chodba (4,1 m²), dva samostatné pokoje (12,2 m² a 13 m²) a koupelna s WC (7,3 m²). Vše najdete u projektu v kartě domu u projektu RD Chválkovice.

Uvedená cena zahrnuje pozemek včetně standardu hrubé stavby, právních služeb a provize RK. Realizace interiéru a dokončovací práce si kupující bude realizovat dle svého uvážení a rozpočtu.

Výstavba byla zahájena 3/2024. Plánované dokončení hrubých staveb 9/2025. V rámci projektu pro vás připravujeme a rádi vám nabídneme zvýhodněné úvěrování, které je připravené tomuto projektu na míru naším finančním poradcem po konzultaci a upřesnění vstupních informací s jednotlivými zájemci o koupi.

Více informací získáte u prodejce projektu RD Chválkovice a následně na naší společné osobní schůzce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
385510
Stav objektu
Rozestavěný
Užitná plocha
134m2
Plocha pozemku
554m2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Karel Pazdera
Karel Pazdera
Zobrazit
kontakt
RE/MAX MONARCHA

© 2024 Sousedé