Sousedé
(1/25)
3 690 000 Kč
ID nemovitosti:373234
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:78 m2
Plocha pozemku:551 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:3. března 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme prodej rodinného domu se zahradou a domkem pro hosty v městské části Olomouc - Lošov. Vlastní dům o dispozici 2+1 s šatnou o užitné ploše cca 78 m2 se skládá ze vstupní předsíně (cca 4,7 m2), ze které jsou samostatné vstupy do šatny (6,29m2), obývacího pokoje (cca 17,7 m2), na půdu, do sklepa a do kuchyně (cca 11 m2). Obývací pokoj je dále průchozí do ložnice (cca 13,69m2), kuchyně je průchozí do koupelny s elektrickým bojlerem se sprchovým koutem a WC (cca 5,1m2). Dům je částečně podsklepený - sklep (cca 15,6 m2) má i samostatný vstup vraty z ulice. Dům (sklep) je částečně zasazen do svažitého terénu, který v jeho zadní části tvoří zahrada. V rámci částečné rekonstrukce byla před cca 10 lety vyměněna střešní krytina, radiátory a plastová okna - dvojskla. Podlahy místností jsou betonové, v obytných místnostech pokryté PVC (vyjma obývacího pokoje, kde jsou dřevěné parkety), v ostatních místnostech keramickou dlažbou. Vytápění je v domě zajišťováno kotlem na tuhá paliva v suterénu domu, ohřev vody elektrickým bojlerem v koupelně.
K domu dále náleží stavba cihlového domku pro hosty o dispozici 1+1 a užitné ploše cca 32 m2. Tento domek je tvořen malou vstupní předsíňkou vedoucí do kuchyně, která je průchozí do pokoje a koupelny s vanou a WC. Ohřev vody zde zajišťuje samostatný elektrický bojler, vytápění pomocí akumulačních kamen v jednotlivých místnostech. Velkou výhodou je, že domek má vlastní, podružná měřidla. Obě stavby jsou napojeny na elektřinu, městský vodovod i kanalizaci. Součástí zázemí RD je i prostorný vydlážděný dvůr a další hospodářské přístřešky.
Dům se nachází v klidné lokalitě městské části Olomouc - Lošov s dobrou dostupností do Olomouce ať už autem, případně autobusovou dopravou včetně MHD. Základní občanská vybavenost se nachází v dojezdové vzdálenosti na Svatém Kopečku.
V případě financování koupě úvěrem doporučujeme využít bezplatné konzultace s naším úvěrovým specialistou.
Více fotografií naleznete na webových stránkách RE/MAX.
V případě zájmu o více informací, případně o sjednání osobní prohlídky neváhejte kontaktovat makléře této nabídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
373234
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
78m2
Plocha sklepa
16m2
Plocha pozemku
551m2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Karel Fiala
Bc. Karel Fiala
Zobrazit
kontakt
RE/MAX MONARCHA

© 2024 Sousedé