Sousedé
10 990 000 Kč
ID nemovitosti:330292
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:161 m2
Plocha pozemku:2.253 m2
Datum aktualizace:30. listopadu 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji příjemný, udržovaný, dvoupodlažní, částečně podsklepený RD po rekonstrukci 1. NP a dalších dílčích úpravách cca z let těchto úprav 1990-1995, který se nachází na ul. U Cihelny, městské části města Olomouc - Droždín s užitnou plochou cca 161m2. RD je napojen na elektřinu, plyn, obecní vodovod a kanalizaci. Součástí zastavěné plochy a nádvoří o celkové výměře 532 m2 je RD i hospodářská část s jednopodlažním dvorním objektem - bývalá cukrářská výrobna. Dvorní objekt včetně hygienického zázemí je napojen na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci a je možné jeho využití pro další podnikatelskou nebo soukromou činnost, venkovní kuchyni se zázemím a posezením, dílnu apod. Na nádvoří mezi RD a dvorním objektem se nachází kovové schody na terasu nad verandou, nefunkční studna a přístřešky s kovovou konstrukcí. Na tento prostor navazuje hospodářská část s velkou oplocenou zahradou, se vzrostlými ovocnými stromy, převážně jabloněmi. Všechny tyto pozemky o celkové výměře 2 253 m2 jsou dle platného územního plánu města Olomouce určené k využití jako plochy smíšené obytné. V 1.NP rodinného domu se nachází vstup přes verandu do chodby s betonovým schodištěm, ze které jsou dále po levé straně umístěné místnosti - WC, komora a koupelna s vanou. Po pravé straně chodby je vchod do sklepa. Dále se v 1.NP nachází kuchyně s kuchyňskou linkou, plynovou varnou deskou, elektrickou troubou a jídelním koutem, na kuchyň navazuje prostorný obývací pokoj a ložnice. Nad schody v mezipatře se nachází vstup na terasu z domu a druhá koupelna se sprchovým koutem společně s WC. Následně 2.NP je tvořeno menší chodbou se vstupem po levé straně do technické místnosti s plynovým kotlem a vstupem na půdu a dále po pravé straně z menší chodby do dvou pokojů s kuchyňkou a komorou.
Podlahy v domě jsou dlažba - veranda, chodba, WC, komora, koupelna v 1. NP i koupelna v mezipatře a kuchyně, linoleum - ložnice v 1.NP, pokoje a kuchyňka v 2. NP, plovoucí podlaha - obývací pokoj v 1.NP. Okna a dveře na terasu jsou plastové, materiál střechy je plech.
K domu je možné přikoupit i další pozemek o výměře 6 708 m2, územním plánem jsou aktuálně vedeny některé části pozemku k využití jako plochy zastavitelné a plochy přestavby smíšené obytné se strukturou zástavby jako blokový typ a z části je pozemek veden k využití jako plocha zastavitelná s využitím plochy veřejných prostranství a dále plocha zemědělská s poznámkou uzemní rezerva označena UR-23.
V blízkosti nabízené nemovitosti se nachází ZŠ, MŠ, obchod, hospoda i zastávka autobusu MHD. Při financování úvěrem Vám také zprostředkujeme bezplatnou konzultaci s naším úvěrovým specialistou.

Více fotografií (tj. 2.NP rodinného domu, hospodářské části, dvorního objektu a zahrady) naleznete na stránkách RE/MAX.

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře této nabídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
330292
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
161m2
Plocha pozemku
2253m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Karel Fiala
Bc. Karel Fiala
Zobrazit
kontakt
RE/MAX MONARCHA

© 2023 Sousedé