Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/20)
Fotka 20
2 450 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + daň z nabytí věcí nemovitých 4%
ID nemovitosti:3820
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:168 m2
Užitná plocha:168 m2
Datum vložení:13. března 2018
Datum aktualizace:21. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům se zahradou v Ústí nad Labem - Vaňově. Jedná se o dvoupodlažní, částečně podsklepený objekt. Dům je zateplen a obložen vinylem. Střecha je zateplena minerální vatou. Dům je v dobrém stavu. V přízemí o celkové výměře 84m2 se nachází chodba, kuchyň, obývací pokoj s krbem, koupelna s WC a dvě místnosti, které slouží jako dílna. V patře rovněž o výměře 84m2 jsou 4 pokoje, další WC a průchod na zimní zahradu, přes kterou jde projít na pozemek. Ten je terasovitý, s bazénem, saunou a relaxační částí. Pozemek poskytuje dobrý výhled, výměru 1015m2 a řadu ovocných stromů a keřů. K domu patří garáž. Dům je vytápěn infrapanely a krby, odpad řešen septikem s trativodem, o ohřev vody se stará bojler, plyn není do objektu zaveden, střecha je pultová pokrytá eternitem. Jedná se o jeden z posledních domů ve slepé ulici, je zde tedy minimální doprava. Dojezd do centra města je během 10 minut. Pro více informací volejte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHD
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
3820
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
168m2
Užitná plocha
168m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Martin Fišer
Martin Fišer
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Molík reality s.r.o, Moskevská 3336 Most, IČO: 22797599.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.