Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
Fotka 19
10 900 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:3366
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:553 m2
Užitná plocha:140 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:22. září 2018
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu částečně podsklepeného s podsklepenou garáží, zahradou, celková rozloha pozemku 553 m2, s výhledem na Prokopské údolí a Pražský semering, Praha, Slivenecká, Hlubočepy Prodej rodinného domu částečně podsklepeného s podsklepenou garáží, zahradou s celkovou rozlohou pozemku 553 m2, Praha,Slivenecká, Hlubočepy. Rodinný dům prošel částečnou rekonstrukcí, rozvody a odpady provedeny v plastu, elektřina provedena v mědi, nové podlahy, štuky. Střecha z pálených tašek, vytápění kotlem na tuhá paliva. Do rodinného domu v přízemí se vchází po venkovních schodech do prostorné zděné verandy se šatnou. Přízemí je dispozičně řešeno jako 2+1 s předsíní samostatnou koupelnou, WC a prostorem pro pračku se sušičkou a celkovou rozlohou 70 m2. Do patra se vchází z verandy po samostatném schodišti. Druhá bytová jednotka je řešena jako přízemí a užitnou plochou 70 m2. Půda umožňuje půdní vestavbu s terasou. Přípojka na pevnou telefonní linku a internet, plyn zaveden do rodinného domu. Ve sklepních prostorech je z místností zbudována dílna a v další místnosti plynový kotel. V podsklepené garáži truhlářská dílna. Zatravněná udržovaná zahrada s hezkým výhledem na Prokopské údolí. Celá nemovitost je oplocena. Veškerá občanská vybavenost v dosahu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHD
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
ID nemovitosti
3366
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
553m2
Užitná plocha
140m2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Alois Chlustina
Alois Chlustina
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde