Sousedé
(1/25)
Fotka 1
4 499 000 Kč
Anuita:
0 Kč
ID nemovitosti:10114
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:559 m2
Užitná plocha:74 m2
Plocha pozemku:559 m2
Datum aktualizace:13. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velice hezký rodinný dům se zahradou o celkové velikosti pozemku 559 m2. Dům se nachází ve velmi klidné, bezpečné a vyhledávané části obce nabízející velmi pohodové bydlení. Na pozemek lze zajet přímo z komunikace. Dispoziční řešení v domě je 3+1. Střecha domu je plochá s asfaltovými pásy. Komín na který je napojen kotel na tuhá paliva je v dobrém stavu, rozvod tepla je zajištěn rozvodem do ústředního vytápění. Do domu je dále zavedena elektřina 220/380 V. Ohřev vody v elektrickém boileru. Odkanalizování je svedeno do obecní kanalizace. V případě zájmu možno využít i plynovou přípojku která e nachází hned na hranici pozemku. Okna v celém domě jsou dřevěná. Podlahy v domě jsou v kombinaci betonu a dlažby. Celý pozemek je kompletně oplocen. Celý dům je podsklepen kde v těchto částech domu se nachází kotelna, prádelna, garáž a dílna. Zahrada za domem je kaskádovitá s mírným sklonem. Občanská vybavenost v místě je velmi dobrá (škola, školka, vlak, MHD, autobus, OÚ, Dětský lékař, zubní ordinace, pošta...). V okolí se dále nachází vodní nádrž Hracholusky které jsou vzdáleny cca 8 km. Dojezdová vzdálenost do Plzně 10 km. V případě zájmu o doplňující informace či sjednání nezávazné prohlídky volejte kdykoliv 7 dní v týdnu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDDálnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
ID nemovitosti
10114
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
559m2
Užitná plocha
74m2
Plocha pozemku
559m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Stanislav Hradecký
Stanislav Hradecký
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé