Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
P3020057.JPG
2 690 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Cena je uvedena bez provize RK, poplatků a právních služeb - info na telefonu.
ID nemovitosti:9
Celková plocha:93 m2
Užitná plocha:93 m2
Datum vložení:14. března 2018
Datum aktualizace:14. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Jako investice se k prodeji nabízí velmi zachovalý domek u řeky, téměř v centru Velkého Meziříčí. Domek samotný má 93 m2, s dvorkem a přístavbami 260 m2, pouze stavby bez dvorku cca 180 m2. Za přístavbami (letní kuchyň, garáž, sklep, komora a další) je pak příjemná zahrádka 175 m2 se záhony i okrasnými prvky. Vše působí prostorně, upraveně a velmi prakticky rozmístěno. Na půdě je potom velký prázdný prostor, kde lze v podkroví vybudovat další bytovou jednotku. Ve dvoře je dostatek prostoru i na nezávislé schodiště a samostatný vchod do podkroví.
Domek je vhodný jako investice z důvodu věcného břemene, bydlí v něm v nájmu paní, 80 let, platí měsíčně 9600 Kč + vlastní spotřebu energií. Tímto nájmem lze tedy např. splácet hypotéku.
Do domu jsou zavedeny veškeré přípojky - voda, elektřina, plyn, kanalizace. K vytápění i ohřevu domu slouží plynový kotel v koupelně, v jedné místnosti je však i krb a v letní kuchyni v přístavbě kachlový sporák s udírnou. Elektřina je tu jak 220 tak 380V.
Přístup je z městské asfaltové komunikace, Moráňská je udržovaná slepá ulička s téměř nulovým provozem. Naproti domu je mezi silnicí a řekou několik parkovacích míst. Parkovat lze i ve dvoře, nebo v garáži, kam lze vjet průjezdem vedle domu.
Podle paní nájemnice je dům v záplavové oblasti, ale po pečlivém prostudování povodňových map Velkého Meziříčí se mi toto tvrzení nepotvrdilo. Naopak mapy jasně ukazují, že vysoký, z kamenů vyzděný pevný břeh podél celé ulice Moráňské poskytuje řece spolehlivé vedení. Navíc tato nemovitost nefiguruje ani na seznamu ohrožených objektů, ani na domku samotném nejsou žádné známky záplavy z minulosti. Zdivo je suché, dobře izolované, takže nevlhne ani při silných deštích, nebo jarním tání. Kromě zdokumentované praskliny z rohu okna v tenké štítové zdi ke střeše, jsem na domě nenašel žádnou závadu. A půda je tak prostorná a vysoká, že k vytvoření podkroví přímo vybízí, takže štíty by se stejně přestavovaly na silnější, lépe tepelně izolující.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
9
Celková plocha
93m2
Užitná plocha
93m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Pěta Petr
Ing. Pěta Petr
Zobrazit
kontakt
Aktivreality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Aktivreality, 28. října 919 Neratovice, IČO: 04581679.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.