Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
IMG_6782-kopie.jpg
6 600 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Cena je uvedena včetně provize a právních služeb
ID nemovitosti:7180-2308
Celková plocha:155 m2
Užitná plocha:155 m2
Datum vložení:16. dubna 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízím Vám výstavbu moderního nízkoenergetického rodinného domu na klíč na pozemku s nádherným výhledem v obci Holé Vrchy v okrese Mladá Boleslav. Dům je konstruovaný technologií montované dřevostavby, je řešen jako samostatně stojící objekt, nepodsklepený, se dvěma nadzemními podlažími. Je vhodný do rovinatého, případně mírně svažitého terénu. Nabízí plnohodnotné bydlení pro 4 osoby. Dvoupodlažní rodinný dům obsahuje obývací pokoj s prakticky odděleným kuchyňským koutem, ložnici a 3 pokoje. Součástí rodinného domu je zádveří se šatnou, technická místnost, samostatné WC, 2 samostatné koupelny a prádelna. Dispozice projektu pamatuje i na volitelnou terasu, garáž nebo stání pro automobil.
V ceně domu je základová deska, pozemek o velikosti 1446 m2, přípojky inženýrských sítí, projekty a doprava. Oproti konkurenčním nabídkám je v ceně dále zahrnuto: prověření pozemku pro vaši stavbu, radonová izolace základové desky, projektová dokumentace ke stavebnímu povolení, zastupování na úřadech při vyřizování stavebního povolení, schody ze zahrady do domu, hromosvod a jeho uzemnění, základy pro zděný komín, změna dispozice dle přání klienta.
Výstavbu rodinného domu lze financovat hypotečním úvěrem s ručením touto nemovitostí. Předání domu je od podpisu smlouvy do osmi měsíců. Prohlídky postavených ukázkových domů jsou možné po předchozí domluvě kdykoliv, i o víkendu. Pro jakékoliv doplňující informace mne neváhejte kdykoliv kontaktovat!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
7180-2308
Celková plocha
155m2
Užitná plocha
155m2
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Souček Petr
Souček Petr
Zobrazit
kontakt
Aktivreality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde