Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
2 400 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: cena včetně provize a právních služeb
ID nemovitosti:385-3121
Celková plocha:200 m2
Užitná plocha:200 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:22. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám exkluzivním zastoupením zprostředkuje rodinný dům, se zastavěnou plochou 200 m2.  Doporučujeme pro své umístění v klidné části města a pro malebné výhledy na Beskydy. Nabízí se komfortní bydlení i svou dostupností pěší chůze do centra města. K domu náleží zahrada o celkové výměře 1500 m2. Na pozemku je zavedena studna, která je plně funkční. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí a již je před dokončením dle představ nového majitele. Zbudovány byly nové rozvody elektřiny (v mědi) a vody taktéž i v 1.NP, dále odpady. Nově položeny jsou podlahy, nahozeny omítky. Změnou prošly 2 komíny i sklep. Zbudovány byly krovy střechy a okapy. V podlahách koupelny, chodby a kuchyně je připravena kabeláž pro podlahové vytápění. Koupelna má vývody pro 2 umývadla, navíc je zbudován prostor pro saunu či jiné využití. Toaleta je oddělená. Dům má 2 menší sklepy z nichž jeden s nově zbudovaným schodištěm, taktéž podlahu, izolaci a zavedena je elektřina pro osvětlení. Druhý sklep plní funkci jako úložiště pro uhlí. Odpad je sveden do septiku. 1.NP je ve fázi hrubé stavby. V 1. NP je dispoziční řešení: 2 místnosti, toaleta a sprchový kout, kuchyň (případně další pokoj). V plánu majitele bylo realizovat točité schodiště do patra v prostoru verandy, kde se nachází i druhý vchod. Nabízí se tak i dvougenerační bydlení s výhodou samostatného vchodu. Zahrada je oplocena. Dům je cihlový. Příjezd k domu je po obecní zpevněné komunikaci.

Pro sjednání termínu prohlídky volejte makléře, kdykoli během dne. V případě zájmu o financování hypotékou zajistíme finanční poradenství. PENB-G (v souladu s platným zákonem dočasně zařazujeme do doby jeho předložení do energetické třídy G.)

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
385-3121
Celková plocha
200m2
Užitná plocha
200m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc, DiS Koutná Milada
Bc, DiS Koutná Milada
Zobrazit
kontakt
REALIT-STAV RK s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi REALIT-STAV RK s.r.o., Záhumenní 351 Kopřivnice, IČO: 25350595.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.