Sousedé
(1/23)
IMG_20221022_160021
4 900 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
ID nemovitosti:04722247
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:1.190 m2
Plocha pozemku:644 m2
Datum aktualizace:29. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme mezonetový byt po kompletní rekonstrukci v řadové zástavbě rodinných domků na ulici Přerovská. Tento atypický byt je dvojpodlažní, částečně podsklepený. Je zastřešen sedlovou střechou. Tento dům byl navržen jako 10 nezávislých mezonetových bytů. Čelní, jižní fasáda je vertikálně členěna, dělící zdivo předstupuje a je zvýrazněno obkladem z lomového kamene. Fasáda je opatřena pásovými okny. Do 1. NP je vstup ze severní strany. Přes zádveří se vejde do předsíně . Odsud se můžete projít do kuchyně, pokoje, sklepa a koupelny. Hlavní obytný prostor je orientovaný na jih. Součástí prostoru je otevřené dřevěné schodiště vedoucí do 2 NP. Tady jsou dvě místnosti- velkorysá ložnice opět s pásovými okny přes celou šíři bytu. V 2.NP je také koupelna ( vana, umyvadlo, wc). Dům byl prohlášen v roce 1992 jako kulturní památka. Projekt vypracoval architekt Karel Honzík, přední představitel funkcionalistické architektury. K domu náleží pozemek s garáží a okrasná zahrada k víceúčelovému využití.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
110 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónTerasa
Vybavení bytu
S vybavením
Ochrany a omezení
CHKO
ID nemovitosti
04722247
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
1190m2
Plocha pozemku
644m2
Počet garáží
1
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Milena Zajícová
Milena Zajícová
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé