Sousedé
(1/4)
7
129 000 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:02122067
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:507 m2
Plocha pozemku:170 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme vám ke koupi novostavbu čtyřpodlažního domu, postavenou před sedmi lety. Objekt má charakter rodinného bydlení. Překvapuje hned v několika ohledech – především se jedná o jednu z mála novostaveb v této lokalitě, ve stylu townhouse. Svou dispozicí a koncepcí navazuje na podobné unikátní nemovitosti v jiných evropských, nebo světových metropolích. Z důvodu jedinečnosti nabídky zde umisťujeme pouze ilustrativní fotografie.Ke vstupu do domu, který je překvapivě tichý, vás dovede historická, zrekonstruovaná chodba prosvětlená střešními luxfery. V přízemí bytu naleznete rozlehlé technické zázemí (kotelnu, prádelnu, tělocvičnu), vstup do výtahu (všechna podlaží domu jsou bezbarierově propojená výtahem). Dále v přízemí naleznete dvě samostatné ubytovací jednotky - apartmány (2x 1+kk), vhodné pro krátko/dlouhodobé návštěvy, firemní ubytování nebo k pronajímání. Mají samostatné vchody a okna ve stropě.V prvním patře se rozprostírá rozlehlý obývací pokoj, spojený se samostatnou kuchyní, za kterou se nachází pracovna, koupelna. Dominantou prostor jsou rozlehlá okna, umístěná do většiny světových stran. Díky proskleným stěnám obývací pokoj rezonuje se zahradní terasou, která obývací pokoj lemuje z východní strany. Vedle pracovny se nacházejí další dvě terasy.Ve druhém patře naleznete dva dětské pokoje, koupelnu, saunu, šatnu, 2 další terasy. V posledním patře naleznete rozlehlou pracovnu a velkou ložnici s koupelnou a další terasou.Celý dům je nákladně a vkusně zařízený. Kromě výtahu všechna podlaží spojuje moderní schodiště, které ohraničuje obvodová stěna z přiznaných cihel. Jedná se o ojedinělou nabídku nadstandardního bydlení pro náročného zájemce. Pro ostatní informace volejte makléře.1.np má výměru přibližně 168m2 (každý z apartmánů á 40m2)ve 2.np má obývací pokoj s kuchyní výměru přes 60m2. Jsou zde 3 terasy a 2 záhony. 3.np má výměru 92m2, +2 terasy4.np má výměru 73m2 + další terasu.Terasy dohromady mají rozlohu 100m2.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHD
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
Ochrany a omezení
Ochranné pásmo
ID nemovitosti
02122067
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
507m2
Plocha pozemku
170m2
Plocha terasy
99m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jaroslav Bolina
Jaroslav Bolina
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé