Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
CIMG8639.JPG
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: info ohledně ceny v RK
ID nemovitosti:61-4142
Celková plocha:638 m2
Užitná plocha:190 m2
Datum vložení:17. dubna 2018
Datum aktualizace:14. října 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velký rodinný dům s dispozicí 8+1 v obci Ohučov, okr. Domažlice. Dům leží na vlastním pozemku o celkové rozloze 638 m2 , je částečně podsklepený, podříznutý a odizolovaný, stavba cihlová. V 1 NP se nachází chodba, zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem, WC, kuchyň a další 3 obytné místnosti. Po schodišti se dostaneme do 2 NP, kde je dalších 5 obytných místností, další samostatné WC, balkón. Topení je zajištěno lokálně krbem a dále kotlem na tuhá paliva, který je umístěn samostatně v kotelně domu, zdroj vody z vodovodního řadu, rovněž tak z vlastní studny na pozemku, odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace, el. 230/400 V, okna domu jsou plastová,protihluková. Na pozemku u domu je dále plechová garáž s přístřeškem, zděná kolna, součástí domu je dále uvedená kotelna, dílna a bývalá prádelna. Nemovitost leží poblíž hlavního silničního tahu Plzeň-Domažlice, v obci je částečná občanská vybavenost, veškerá dostupnost ve vzdálenosti 2 km v obci Staňkov nebo ve vzdálenosti 2,5 km v obci Holýšov. Možnost financování hypoúvěrem, ( zajistíme ). Doporučujeme. Info k ceně v RK.

Základní údaje

ID nemovitosti
61-4142
Celková plocha
638m2
Užitná plocha
190m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Nečina Karel
Nečina Karel
Zobrazit
kontakt
Reality Čermák

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde