Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/16)
stod 14.jpg
1 990 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:31-4142
Celková plocha:804 m2
Užitná plocha:120 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji pěkný a udržovaný rodinný dům s dispozicí 3+1 v ul. Revoluční v obci Stod, okr. Plzeň-jih. Dům ležící ne vlastním pozemku o celkové rozloze 804 m2 je částečně podsklepen, zdroj vody ze studny, el. 230/400 V, plyn na hranici pozemku, odpady svedeny do veřejné kanalizace, topení je zajištěno kotlem na tuhá paliva, rovněž tak možno využít elektrokotle ( v souč. době odpojen ). Na pozemku se dále nachází velmi pěkná a udržovaná stodola, která slouží jako garáž a skladovací prostory,dále se zda nachází pracovní místnost, která sloužila jako kuchyň při domácích zabijačkách apod. Na zahradě je dále velký zděný přístavek s chlévy a prostory pro uskladnění dřeva, materiálu apod.Na nemovitosti neváznou žádné právní vady, dům leží v pěkné lokalitě, v obci je veškerá občanská vybavenost, vzdálenost od Plzně 18 km. Možnost financování hypoúvěrem ( zajistíme ). Doporučujeme. Energetická náročnost budovy \"G\".

Základní údaje

ID nemovitosti
31-4142
Celková plocha
804m2
Užitná plocha
120m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Nečina Karel
Nečina Karel
Zobrazit
kontakt
Reality Čermák

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde