Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/17)
Seč 2.jpg
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: info v RK
ID nemovitosti:30-4142
Celková plocha:907 m2
Užitná plocha:110 m2
Datum vložení:17. dubna 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji velmi pěkný, rodinný dům s dispozicí 3+1 v obci Seč, okr. Plzeň-jih, který leží na vlastním pozemku o celkové rozloze 907 m2. Z původní stavby domu bylo využito pouze obvodové zdivo, jinak celá nemovitost je kompletně zrekonstruována.Objekt je částečně podsklepený, v 1 NP se nachází vstupní hala, kuchyně, s obývacím pokojem, koupelna se sprchovým koutem a oddělené WC. 2 NP, tedy podkroví, disponuje dalšími dvěmi , velkými, obytnými místnostmi. V domě jsou nové rozvody vody, elektroinstalce v mědi, okna plastová, nové rozvody topení včetně topných těles, omítky, nové lité betonové podlahy, které jsou zateplené, bezpečnostní dveře. Rovněž tak je zatepleno i podkroví domu, střešní krytina TONDACH.Zdroj pitné vody z vodovodního řadu, užitková voda z vlastní studny, teplo zajišťuje plynový kotel, el. 230/400 V, odpady svedeny do jímky. Terén samotného pozemku je rovina, na pozemek je možný vjezd velkými vraty, která jsou na el. pohon. Dům leží na velmi pěkném místě, v obci je částečná obč. vybavenost ( autobusový spoj, obchod, mat. školka, koupaliště ), veškerá dostupnost ve vzdálenosti 3 km v obci Blovice. Rovněž tak i samotná obec je velmi pěkná a udržovaná. Vzdálenost od Plzně 18 km. Nemovitost je těsně před dokončením, k dispozici ihned, není zatížena žádnými právními vadami apod. Upřednostněna platba v hotovosti nebo částečným hypoúvěrem ( zajistíme ). Doporučujeme !!!Další info v RK. Energetická náročnost budovy \"G\".

Základní údaje

ID nemovitosti
30-4142
Celková plocha
907m2
Užitná plocha
110m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Nečina Karel
Nečina Karel
Zobrazit
kontakt
Reality Čermák

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde