Sousedé
(1/15)
11 450 000 Kč
Poznámka k ceně: za dům na klíč s garáží vč. pozemku
ID nemovitosti:N82078
Stav nemovitosti:Novostavba
Celková plocha:132 m2
Užitná plocha:226 m2
Podlahová plocha:226 m2
Plocha pozemku:1.250 m2
Datum aktualizace:22. února 2021
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Rodinný dům nízkoenergetický Nabízíme k prodeji výstavbu rodinného domu s užitnou plochou 226m2, dispozice 5+kk s garáží, na pozemku o výměře 1250 m2 v katastrálním území Horní Hanychov v klidné lokalitě v zástavbě rodinných domů v krásném prostředí kousek od lesa s výhledem na Liberec a do okolních lesů.
Dům je stavěn jako difuzně otevřená dřevostavba s rekuperací v pasivním standardu, což zajistí nízké provozní náklady domu. Stavbu zajišťuje renomovaná stavební firma specializovaná na dřevostavby. Okna jsou trojskla, střecha tašky Bramac, fasádní dřevěné obklady z modřínu, vlastní čistička odpadních vod, vytápění elektrickými rohožemi, příprava na krbová kamna, zahájení stavby po dohodě s klientem, dokončení domu cca do 7 měsíců od zahájení stavby. V ceně domu je podlahové vytápění v celém domě, tepelné čerpadlo na ohřev vody, vybavení podlahami dle barevného výběru klienta, vnitřními a venkovními dveřmi, terasou, sanitární vybavení pro tři koupelny vč. dlažby a obkladů, dřevěné schodiště. (cena uvedena bez bazénu) Příjezd po obecní komunikaci, v blízkosti služby - obchodní dům Nisa, ZŠ Hanychov, nájezd na rychlostní komunikaci 5 minut jízdy, centrum města 10 minut jízdy, v blízkosti Ski areál Ještěd. Vhodné pro klidné rodinné bydlení. Technické informace, vč. situace stavby na pozemku na vyžádání v realitní kanceláři.

Základní údaje

ID nemovitosti
N82078
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
132m2
Obytná plocha
226m2
Užitná plocha
226m2
Plocha pozemku
1250m2
Plocha balkonu
30m2
Plocha terasy
52m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Kateřina Rejnartová
Kateřina Rejnartová
Zobrazit
kontakt
Česká Společnost Realitní / Divize nemovitostí

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé