Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/9)
pozemek se zaměřením
12 490 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:081-102-315924
Celková plocha:1.823 m2
Užitná plocha:300 m2
Plocha pozemku:1.823 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:21. listopadu 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím rodinný dům o dvou až třech samostatných bytových jednotkách s dvěma samostatnými vstupy. Dispozice 2+1, 2+1, 2+kk v příjemné lokalitě na Praze 5 - Radotín s krásnými výhledy do údolí Berounky a na Brdský hřeben. V těsné blízkosti nabízeného RD je rozlehlý les ideální na pěší procházky a houbaření a celé okolí nabízí řadu míst pro turistiku a sportovní vyžití. Radotín je sportem nabitý, sportovní hala, několik sportovních hřišť, sokolovna, tenis, lakrose, baseball, koupaliště a velký sportovní bazén ve výstavbě. Zaručena je dobrá dopravní dostupnost do centra Prahy (autobusová zastávka 50m) a i občanská vybavenost je na velmi kvalitní úrovni. Dům s užitnou plochou 300 m2 se rozkládá ve třech nadzemních podlaží a jeho součástí je velká zahrada, dvě garáže, dílna a sklep. V sousedství domu byl v minulém roce dostavěn luxusní bytový komplex TERASY RADOTÍN www.terasy-radotin.cz. Okolí domu je též možno si prohlédnout na videu sousedního projektu https://www.youtube.com/watch?v=YnIa4WJpaR8 . Na pozemku je možno po odstranění stávajícího RD postavit obdobný projekt. Koeficienty využití pozemku to umožňují, čímž je možno postavit bytový komplex s krásným panoramatickým výhledem.
Dům je v současné chvíli pronajat se zajímavým výnosem.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
081-102-315924
Celková plocha
1823m2
Obytná plocha
250m2
Užitná plocha
300m2
Plocha pozemku
1823m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Stanislav Šelder
Stanislav Šelder
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 AZ Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde