Sousedé
(1/14)
DSC_4569.JPG
2 999 000 Kč
ID nemovitosti:124798
Celková plocha:120 m2
Užitná plocha:120 m2
Počet místností:3+1
Datum aktualizace:1. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte dům k bydlení ve slušném stavu s malými náklady? Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme rodinný dům se zahradou v žádané obci Zborovice. Zborovice se nachází 13km jihovýchodně od Kroměříže. Najdete zde školku i školu a velkou výhodou je zdravotní středisko s pediatrem, obvodním lékařem a zubařem. Dům je po zdařilé rekonstrukci, ihned obyvatelný. Je dispozičně řešen jako 3+1, v přízemí se nachází kuchyně s jídelnou obývací pokoj koupelna s WC a dva pokoje v podkroví. Vytápění je řešeno plynovým kotlem nebo krbem v obývacím pokoji. Krb je s výměníkem napojeným do ústředního topení a s průduchem teplého vzduchu do podkroví. Další nesporou výhodou je solární panel pro ohřev užitkové vody. K domu patří pozemek před domem kde je možné parkovací stání. Dále k domu náleží podíl pozemku za domem - s vlastním sklepem, kůlnou, skladem případně... Do konce června 2023 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,49 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
124798
Celková plocha
120m2
Obytná plocha
120m2
Užitná plocha
120m2
Místností
3+1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Skutka Miroslav
Skutka Miroslav
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé