Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/21)
Prodej RD, Brno-Sadová, Královo-Pole
9 890 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: cena již včetně provize a právních služeb
ID nemovitosti:197-N03206
Stav nemovitosti:Novostavba
Celková plocha:423 m2
Užitná plocha:295 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi novostavbu rodinného domu v brněnském katastrálním území Sadová. Dům je před dokončením a je už pouze na vás, jakou dispozici si zvolíte.
Nabízená nemovitost stojí na jemně svažitém pozemku, který je v zadní části zahrady pro lepší komfort srovnán do roviny. Celková plocha pozemku je 423 m2, zastavěná plocha je 115 m2. Zahrada má velikost 308 m2, na kterou se dá vstupovat i z 1.NP budovy. Pozemek má jižní orientaci.

Budova je rozdělena do 3. pater o celkové užitné ploše 295 m2. V každém nadzemním patře je terasa jižním směrem s výhledem na Brno. Stavba rodinného domu je ve fázi před dokončením a tím je možné nakonfigurovat vnitřní prostory dle vlastních představ. Náklady na dostavbu nemovitosti jsou v nadstandardu (dle projektu) vyčísleny na cca 1,5 mil. Obvodové zdivo je z cihel Heluz o tloušťce 300 mm a s fasádním zateplením EXTRAPOR tl. 200 mm. Okna jsou plastová a z trojskel pro lepší odhlučnění a odizolování od okolí. Ústřední podlahové teplovodní vytápění zajišťuje vysoký komfort a nízké náklady pro provoz domu. Preferované řešení zdroje tepla je využití elektřiny, je možné i využití plynu. Budova díky těmto prvkům je v kategorii \"B\" v energetické úspornosti.

Lokalita Sadová je aktuálně nejrychleji se rozvíjející část Brna, kde vznikají luxusní bytové domy i rodinné domky. Oblast je oblíbená pro svou polohu nedaleko lesů, tak i dobrou dostupností do centra Brna. S množstvím staveb se přidávají i služby, které zajišťují potřeby místních.

Pro další informace a objednání se na prohlídku mě prosím kontaktujte

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
197-N03206
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
423m2
Užitná plocha
295m2
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Roman Ševčík
Roman Ševčík
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Magnum

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde