Sousedé
(1/25)
chata
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK
ID nemovitosti:N6242
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:159 m2
Plocha pozemku:903 m2
Datum aktualizace:25. května 2023
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie123 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dva byty - přízemní 2+kk a podkrovní byt 2+1, v apartmánovém domě v srdci Národního parku Šumava v obci Borová Lada. Byty lze používat samostatně nebo jako klasickou chalupu, která jednotlivé místnosti propojuje příjemnou halou. Nemovitost je dřevostavba kolaudovaná v roce 2015. Přízemní byt o obytné ploše 56 m2 s terasou se skládá z kuchyně s jídelnou (23,5 m2), ložnice (18,9 m2), koupelny s toaletou (7,7 m2) a chodby (5,7 m2). Na byt navazuje terasa o velikosti 30 m2. Druhý byt o ploše 64 m2 je situovaný nad přízemím v podkroví domu. Skládá se z kuchyně s jídelním koutem (10,4 m2), ložnice (15,8 m2), druhé ložnice (19,7 m2), koupelny (6,8 m2), samostatné toalety (1,5 m2), chodby (9,7 m2) a přístupového schodiště (4,2 m2). Oba byty využívají společnou technickou komoru (6,8 m2), která je umístěna u vstupu do objektu, dále vstupní chodbu (4,8 m2) a saunu s předsíňkou (9 m2). Vstupní chodba do nemovitosti a sauna s předsíňkou je sdílenými prostorem se zbylými dvěma apartmány v domě. Hlavní vstup do domu může být i pro prodávané apartmány samostatný. Dům je zateplený, topení je elektrické, v koupelnách a spodní kuchyni s jídelnou instalováno podlahové. Je zde zaveden systém rekuperace pro zajištění dostatečného větrání. Okna jsou dřevěná, euro, trojskla. Voda je přiváděna z obecního řadu, objekt je napojen na kanalizaci. Vše je v perfektním stavu. Internet je veden vzduchem. Celá nemovitost je nadstandardně a s citem vybavená a prodává se včetně vybavení. Na dům navazuje zahrada o rozloze 843 m2. Všechny okna z prodávaných apartmánů vedou do této vlastní zahrady. Součástí prodeje Je možné zakoupit garáž o rozloze 18 m2 za cenu 500 000 Kč, která je v bezprostřední blízkosti pozemku.Obec Borová Lada je jedním z velmi oblíbených turistických destinací Šumavy. V blízkosti se nacházejí ski areály Kvilda, Zadov, Churáňov, Mitterdorf, Hochficht a další. Pro běžkaře je v okolí upravováno mnoho běžeckých tras. V okolí Borové Lady je mnoho příležitostí pro pěší turistiku, jsou tu trasy pro cyklisty, rodiny s dětmi a kočárky. Přírodní rašeliniště - Chalupská slať, Jezerní slať, nádherná příroda na Bučině či Knížecích pláních, Boubínský prales a další šumavská zákoutí jsou jedny z nejkrásnějších lokalit v České republice. Velmi blízko je i Bavorsko s dalšími možnostmi vyžití.

Základní údaje

Typ konstrukce
Dřevěná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
N6242
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
159m2
Plocha pozemku
903m2
Plocha terasy
30m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Pavla Kalousová
Ing. Pavla Kalousová
Zobrazit
kontakt
Luxent s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé