Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
přízemí
Rezervace
14 990 000 Kč
ID nemovitosti:218-N02167
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:534 m2
Užitná plocha:378 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:19. ledna 2019
Energetická náročnostF ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka prodeje rodinného domu s komerčními prostory ve vyhledávané lokalitě Praha 5 – Stodůlky.
Jedná se o velmi výhodné spojení bydlení a podnikání. Třípodlažní dům z roku 1977 s půdní vestavbou, která proběhla v roce 1984 má užitnou plochu 267 m2 a je v dobrém technickém stavu. Byla provedena výměna oken za plastová. Vytápění je řešeno plynovým kotlem.
V suterénu domu se nachází garáž pro dva automobily, dvě technické místnosti a prostor pro kotel.
V přízemí domu je vstupní hala, obývací pokoj, jídelna s krbem, kuchyň, koupelna a samostatné WC.
V 1. patře jsou pokoje o rozměrech 20,5 m2, 19 m2 a 14 m2, koupelna a WC.
V podkroví je velká obytná místnost 43 m2 s krbem a vestavěným patrem 13,5 m2, malý pokoj, samostatná kuchyňka a koupelna s WC.
K domu patří dva samostatné funkční komerční prostory, kompletně vybavené a s dlouhodobě zavedenou klientelou. První prostor je kadeřnictví o užitné ploše 45 m2, které má vchod přímo z ulice. Prostor je dvoupodlažní, propojený točitým schodištěm, takže umožňuje podnikání pro dvě kadeřnice.
Druhý prostor je umístěný za obytnou částí domu. Jedná se o autodílnu s pneuservisem o užitné ploše 66 m2 vhodnou pro dva mechaniky. Součástí prostoru je vestavěné patro pro uskladnění pneumatik. Autodílna je smluvním partnerem firem Elit, Auto Kelly, Škoda Auto, A.P.M. Automotive, Inter cars, Chára Sport, Bestdrive, vše ve vzdálenosti do 3 km.
Oba prostory jsou konstrukčně odděleny od obytné části domu, proto pokud je nevyužijete pro vlastní podnikání, je možné je pronajmout.
K domu patří menší udržovaná zahrada s krytým venkovním sezením s krbem.
Nemovitost se nachází na hlavní ulici, přímo u zastávky autobusu. Stanice metra Lužiny je v dochozí vzdálenosti cca 10 min. Autem velmi rychlé napojení na dálnici D5, pražský okruh a letiště.
V případě zájmu o prohlídku nebo další informace mne prosím kontaktujte.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
218-N02167
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
534m2
Užitná plocha
378m2
Energetická náročnost
F (i)

Poloha na mapě

Foto - Miroslava Novotná
Miroslava Novotná
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Anděl

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde