Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
2 190 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně právních služeb a služeb RK
ID nemovitosti:218-N02107
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:1.911 m2
Užitná plocha:100 m2
Datum vložení:16. dubna 2018
Datum aktualizace:18. září 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím exkluzivně ke koupi rodinný dům s velkou zahradou v Městečku u Křivoklátu. Dům má aktuální zastavěnou plochu 65 m2 a je určen k rekonstrukci. Nabízí se zde možnost vybudovat obytné podkroví a z části i suterén, který díky svažitosti terénu je z jedné strany přístupný dennímu světlu.
Dům je v současnosti vytápěn kotlem na tuhá paliva ( ústřední topení rozvedeno v domě ), voda je z vlastní studny a obecní studánky, odpad je řešen jímkou ( v přízemí domu je koupelna s vanou a splachovacím WC). V roce 2019 je plánován obecní vodovod a kanalizace.
Pozemek je ve svahu o celkové výměře 1.411 m2 a jsou zde pozůstatky hospodářských budov se zavedenou elektřinou, které jsou určeny k rekonstrukci nebo demolici.
Dům se nachází na kraji obce u příjezdové silnice do Městečka, v místě s nádherným výhledem do údolí směrem na Křivoklát. V Městečku je železniční zastávka tratě Beroun – Rakovník.
V případě zájmu o bližší informace nebo prohlídku mne prosím kontaktujte.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
ID nemovitosti
218-N02107
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
1911m2
Užitná plocha
100m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bohumila Halgašová
Bohumila Halgašová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Anděl

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde