Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/9)
11 990 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:048N048943
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:213 m2
Plocha pozemku:572 m2
Počet místností:8
Datum vložení:30. října 2018
Datum aktualizace:13. listopadu 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme nemovitost k investičnímu účelu se zpracovaným investičním záměrem. Objekt se nachází v souvislé zástavbě bytových a rodinných domů v části obce Praha - Kbely a je přilehlý k obslužně dopravní komunikaci - ulice Xaverovská. Řešená plocha 572 m2 (138 m2 zastavěná plocha a 434 m2 zahrada) podléhá regulativům stanovený, územním plánem HMP a obecným požadavkům stanoveným Vyhláškou 501/2006 Sb. Navržená stavba není v rozporu s platnou územně plánovací dokumentací. Pozemky jsou součástí území : OB - čistě obytné území sloužící pro bydlení. Objekt je napojen přípojkami na lokální kanalizaci, vodovodní řád a elektrickou síť.
Rekonstrukcí stávající stavby vznikne rodinný řadový dům se 4 bytovými jednotkami, jedná se o přestavbu stávající objektu. Nově má vzniknout nová část rodinného domu na místě stávajících doplňkových staveb. Výstavbou má být realizován objekt o 2 NP zastřešený plochou střechou, rovněž se 4 malometrážními bytovými jednotkami. V případě zájmu bude potencionálnímu klientovi předložená k nahlédnutí celá připravená dokumentace.
Pro bližší informace a prohlídku prosím kontaktujte odpovědného makléře.

Základní údaje

Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
048N048943
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
213m2
Užitná plocha
213m2
Plocha pozemku
572m2
Místností
8
Počet míst na parkovišti
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jarmila Hegerová
Jarmila Hegerová
Zobrazit
kontakt
ERA Alter Ego

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde