Sousedé
(1/7)
panorama
2 690 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:T00322-2
Stav nemovitosti:K demolici
Užitná plocha:140 m2
Plocha pozemku:1.353 m2
Datum aktualizace:25. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Cenu uvádíme včetně provize, právního servisu a poplatků souvisejících s prodejem.Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům, určený k demolici nebo kompletní přestavbě, s velkým pozemkem (možnost rozšíření zástavby) v centru obce Moravské Málkovice. Elektřina a veřejná voda jsou přivedeny do domu, navíc se na pozemku nachází vlastní studna. Plyn je na hranici, kanalizace je výhledově v návrhu územního plánu. Uliční šíře pozemku je 16 m.Přízemní stavba s klasickou sedlovou střechou je ze smíšeného zdiva, má přibližnou užitnou plochu 140 m2, skutečná zastavěná plocha včetně přístaveb je cca 170 m2. Zahrada je rovinatá, oplocená a zatravněná. Celý pozemek se dle územního plánu nachází v zastavěném území obce.V Moravských Málkovicích žije přes 600 stálých obyvatel, je zde obecní úřad, škola, restaurace, koupaliště. Do 9 km vzdáleného Vyškova jezdí linkový autobus (zastávka před domem), vzdálenost do centra Brna je 45 km.S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.V případě zájmu o prohlídku nebo více informací zavolejte makléři. Těšíme se na Vás.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
T00322-2
Stav objektu
K demolici
Užitná plocha
140m2
Plocha pozemku
1353m2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Kučera
Tomáš Kučera
Zobrazit
kontakt
ToMi - prodej realit

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé