Sousedé
(1/24)
čelní pohled
4 390 000 Kč
Poznámka k ceně: Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího.
ID nemovitosti:381130
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:160 m2
Plocha pozemku:1.113 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:24. března 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V rámci exkluzivní smlouvy nabízíme k prodeji rodinný patrový dům 4+1 s garáží a zahradou v Dačicích okr. Jindřichův Hradec. Dům má zastavěnou plochu 91 m2, dále disponuje samostatnou garáží s dílnou a kůlnou o celkové velikosti 69 m2 a zahradou se skleníkem o výměře 953 m2. Obě stavby jsou podsklepené.
Dispozice domu: do domu se vchází předsíní, se kterou sousedí komora. Z předsíně se dostaneme do chodby, z níž vpravo se dostaneme do obývacího pokoje, rovně do kuchyně, vlevo na WC a dále po schodech do podkroví. Za obývacím pokojem se nachází ložnice. Podkroví disponuje dvěma pokoji, z nichž z balkonu jednoho je pohled na město a z terasy druhého do zahrady. V podkroví se nachází také koupelna s vanou.
V roce 2006 byla položena nová střešní krytina a v roce 2016 provedena výměna původních oken za plastová. Plášť domu je tepelně odizolován. Vytápění řešeno centrálně pro celý dům elektrokotlem nebo kotlem na tuhá paliva. Odpad napojen na veřejnou kanalizaci. Voda využívána z vodovodního řadu.
Nemovitost se nachází v klidné okrajové části města, přesto jen pár desítek metrů od centra. Město Dačice, obec s rozšířenou působností, se nachází na pomezí Čech, Moravy a Rakouska, na samém okraji přírodního parku Česká Kanada a jsou přirozeným centrem, což je dáno nejen jeho polohou, ale i množstvím služeb, obchodů, firem, i řadou kulturních a sportovních zařízení. Dačice jsou známé svým malebným zámkem, ale především tím, že se zde v roce 1843 začal vyrábět první kostkový cukr na světě. Dačice leží 13 km od historických měst Telč a Slavonice a 15 km od rakouských hranic.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
381130
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
160m2
Plocha pozemku
1113m2
Počet sklepů
2
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Ing. Bc. Arnošt Hamrle
Ing. Bc. Arnošt Hamrle
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

© 2024 Sousedé