Sousedé
(1/24)
5 390 000 Kč
ID nemovitosti:376396
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:252 m2
Plocha pozemku:602 m2
Datum aktualizace:27. února 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout dvougenerační dům s krásnou zahradou v krásném prostředí v Nové Bystřici. Jsou Vašimi požadavky klid a výborná dostupnost? Tak to jste na správné stránce. Celému okolí domu dominuje překrásná zeleň.

Dům o zastavěné ploše 165 m2 se nachází v klidném prostředí v již zmiňované Nové Bystřici. Dispozice domu: 1 NP předsíň, hala, velká kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, prostorná ložnice, dětský pokoj, koupelna s vanou, WC, terasa. 2 NP předsíň, hala, velká kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, prostorná ložnice, dětský pokoj, koupelna s vanou, WC, balkon. Suterén ještě disponuje koupelnou s WC, prostornou garáží, 2x dílnou. Vytápění kotlem na tuhá paliva, ohřev vody bojlerem. K domu náleží i příslušný podíl zahrady, kterou je možné volně užívat k příjemnému odpočinku, pěstování zeleniny či umístění bazénu. Velkou výhodou tohoto domu je skutečnost, že není dotčen žádnou velkou rekonstrukcí a tak může nový majitel krásného domu uskutečnit své nápady od vchodových dveří až po poslední okno.
Dům je velmi pěkný, bezproblémové sousedské vztahy.

První zmínka o Bystřici (tehdy ještě Vistritz) pochází již z roku 1175, což z tohoto města činí nejstarší sídlo v okrese Jindřichův Hradec. Nová Bystřice je město v okrese Jindřichův Hradec při hranici s Rakouskem. Žije v něm přibližně přibližně 3 200 obyvatel. Nová Bystřice je konečnou stanicí úzkorozchodné železnice z Jindřichova Hradce, otevřené v roce 1897.

Zaujala Vás tato nabídka?
Vychutnejte si jedinečnou atmosféru osobně.
Těším se na Vás na prohlídce!

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
376396
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
252m2
Plocha pozemku
602m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Jiřina Zapotoka Cieslarová
Jiřina Zapotoka Cieslarová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

© 2024 Sousedé