Sousedé
(1/25)
Rezervace
3 700 000 Kč
ID nemovitosti:371744
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:145 m2
Plocha pozemku:153 m2
Datum aktualizace:20. listopadu 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami a zahradním domkem. Nemovitost je umístěna ve středu Chvalovic, jež jsou vzdáleny 6,4 km od Netolic, 25 km od Prachatic a 25 km od Českých Budějovic.Součástí pozemku o celkové výměře 274 m2 je dům o zastavěné ploše cca 153 m2. Před cca 10 lety byla provedena částečná rekonstrukce (oprava fasády, výměna vstupních dveří, podlahy, kuchyňská linka, koupelna, výstavba garáže atd).Budova je členěna na dvě podlaží s užitnou plochou cca 145 m2. Dispozice domu najdete v přiložených orientačních půdorysech.1. NP. - Zádveří, jídelna s kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem, vanou a s WC, chodba, ložnice, obývací pokoj, chodba se vstupem do 2. NP, garáž, kotelna.

2. NP. - Jídelna s kuchyňským koutem, obývací pokoj, koupelna s vanou a s WC, chodba (šatna), ložnice.

3. Zahradní domek – Obytná část s kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem spolu i s WC.Parkování je možné v garáži nebo přímo před domem na obecním pozemku. Součástí nemovitosti je zahrada o výměře 121 m2, na kterou je přístup přes garáž nebo z obytné části domu.Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva. V 1.NP jsou vytápěné podlahy (kuchyně, ložnice, obývací pokoj). Ohřev vody zajišťuje bojler. Voda obecní, odpady do kanalizace.Základní občanskou vybavenost naleznete v nedalekých Netolicích.

Předností této nemovitosti je možnost využití pro rodinné bydlení, popř. i dvou generací a dále velice příjemná a klidná lokalita sousedící s přírodou. V případě zájmu o bližší informace kontaktujte makléře nabídky.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
371744
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
145m2
Plocha pozemku
153m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Lenka Čajanová
Lenka Čajanová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

© 2023 Sousedé