Sousedé
(1/25)
čelní pohled
1 980 000 Kč
Poznámka k ceně: Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího.
ID nemovitosti:371145
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:157 m2
Plocha pozemku:491 m2
Sklep:ANO
Datum vložení:10. srpna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V rámci exkluzivní smlouvy nabízíme k prodeji domek v osobním vlastnictví o velikosti 2 + 1 s koupelnou s WC, stodolou a zahradou. Celková plocha pozemku je 491 m2, z toho zastavěná 157 m2, obytná 84 m2, stodola o velikosti 65 m2 a zahrada o rozloze 150 m2.
Dispozice: do domu se vchází prosklenou terasou, která vede až ke stodole za domem. Do samotné obytné části domu se z terasy vchází vpravo přes malou chodbičku přímo do kuchyně. Vlevo vedle kuchyně je spíž a dále koupelna s vanou, WC a kotlem na tuhá paliva. Vpravo vedle kuchyně se nachází první místnost, za kterou se směrem do ulice vchází do druhé místnosti. Terasou rovně se dostaneme do stodoly, za kterou se nachází zahrada a vnější menší sklep. Vedle stodoly stojí malá kůlna. Poměrně prostorná půda nabízí možnost půdní vestavby o minimálně dvou pokojích. Nemovitost je ve stavu před kompletní rekonstrukcí.
Vytápění ústředním topením na tuhá paliva s kotlem přímo v domě. Vaření řešeno sporákem na PB plynovou bombu umístěnou mimo kuchyň a uschovanou ve výklenku na terase. Odpad napojen na veřejnou kanalizaci. Voda využívána z vodovodního řadu. Dále možno využívat studnu, která se nachází vlastním pozemku před domem. Dům disponuje pevnou telefonní linkou s možností připojení k internetu.
Obec Písečné nad Dyjí se nachází na pomezí Čech, Moravy a Rakouska a disponuje základní občanskou vybaveností jako je Obecní úřad, školka, knihovna, samoobsluha se smíšeným zbožím, restaurace apod. Historické město Slavonice vzdálené 10 km disponuje kompletní občanskou vybaveností. Dačice, město s rozšířenou působností, jsou vzdálené 20 km. Obec Písečné se nachází téměř na samé hranici s Rakouskem, v malebné krajině plné lesů, rybníků a luk.

Základní údaje

Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
371145
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
157m2
Plocha pozemku
491m2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Ing. Bc. Arnošt Hamrle
Ing. Bc. Arnošt Hamrle
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

© 2023 Sousedé