Sousedé
(1/14)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:363061
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:100 m2
Plocha pozemku:391 m2
Datum aktualizace:14. února 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme ke koupi rodinný dům v okrajové části poklidné obce Lodhéřov ležící 8 km od Jindřichova Hradce.
Nepodsklepený rodinný dům je dispozičně řešený jako 4+kk. Celková plocha parcely činí celkem 391 m2. Ihned k nastěhování a bydlení již nyní. Kolaudace domu v roce 2015.

Vytápění domu je zajištěno ústředním topením z krbu (krbová vložka s výměníkem) na tuhá paliva a elektrokotlem. Po celém přízemí podlahové topení. Procházet se budete po dřevěné podlaze (buk). Pitná voda je zajištěna obecním vodovodem a odpady jsou svedeny do obecné kanalizace. Ohřev vody zajištěn bojlerem.
Dispozice bytu: v přízemí chodba, kuchyň s obývacím pokojem, kterému dominuje krásný krb, ložnice a moderně řešená koupelna s vanou a samostatným WC. Z chodby vystoupáme po dřevěném schodišti (borovice) do 1NP, kde nás zaujmou dvě podkrovní místnosti. Po celém domě pan majitel nechal dát dřevěné dveře (borovice) + obložky. V přízemí přípojka na televizi a satelit. V 1NP pouze na televizi.
Venkovní osvětlení - čidla, elektrické přípojky 230,400. Střecha KM Beta, okapy máčený pozink, okna trojsklo, střešní okna Velux, zateplení domu novou technologií (průdušnost). Barva stálá, bez rizika vyblednutí.

Milovníci přírody ocení výhled do krásné přírody. Občanská vybavenost, MŠ,ZŠ, pošta v místě, jinak 8 km vzdáleného Jindřichova Hradce. ( kompletní síť obchodů a služeb,…). Turisticky zajímavé okolí.
Malebné okolí obce svádí k procházkám a příjemnému pobytu na březích malých rybníků. V lesích plných hub a lesních plodů nacházejí lidé příjemný odpočinek.
Nemovitost doporučuji mladé rodině s dětmi.
Rozkládá se podél Ženského potoka a jeho půdorys prozrazuje, že se jedná o německou vesnici založenou koncem 13. století . První písemná zmínka o obci se datuje 1294.

Zaujala Vás tato nabídka?
Vychutnejte si jedinečnou atmosféru osobně.
Těším se na Vás na prohlídce!

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
363061
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
100m2
Plocha pozemku
391m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jiřina Zapotoka Cieslarová
Jiřina Zapotoka Cieslarová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

© 2024 Sousedé