Sousedé
(1/24)
čelní pohled
1 490 000 Kč
Poznámka k ceně: Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího.
ID nemovitosti:360910
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:214 m2
Plocha pozemku:494 m2
Datum aktualizace:7. října 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V rámci exkluzivní smlouvy nabízíme k prodeji domek v osobním vlastnictví o velikosti 1 + 1 s koupelnou a WC. Celková plocha pozemku je 494 m2, z toho užitná 83 m2 a obytná 36 m2, průjezd o velikosti 53 m2, zahrada má rozlohu 280 m2 a ostatní plocha je 42 m2.
Dispozice: do domu se vchází rozlehlým průjezdem, ze kterého vpravo se dostaneme do samotné obytné části s malou předsíní. Z předsíně vlevo se vejde do kuchyně, za kterou se nachází špíz. Z chodby vpravo se dostaneme do jediné obytné místnosti. Rovně na konci chodbičky je koupelna s vanou a WC. Z průjezdu rovně se vchází na malý dvorek, na kterém stojí přístavek o dvou místnostech, v minulosti využívaných pro ustájení drobného domácího zvířectva. Za dvorkem se nachází zahrada s několika ovocnými stromy. Půda nabízí možnost půdní vestavby o minimálně dvou pokojích. Nemovitost je ve stavu před kompletní rekonstrukcí.
Vytápění řešeno lokálními kamny na tuhá paliva. Odpad napojen na veřejnou kanalizaci. Voda využívána z vodovodního řadu.
Obec Dolní Bolíkov je malá vesnička na okraji přírodní krajinné oblasti Česká Kanada, na pomezí Čech, Moravy a Rakouska, spadající pod obec Cizkrajov, vzdálené 2 km a disponující základní občanskou vybaveností. Historické město Slavonice vzdálené asi 4 km disponuje kompletní občanskou vybaveností. Dačice, město s rozšířenou působností, jsou vzdálené asi 10 km.

Základní údaje

Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
360910
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
214m2
Plocha pozemku
494m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Ing. Bc. Arnošt Hamrle
Ing. Bc. Arnošt Hamrle
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

© 2023 Sousedé