Sousedé
(1/25)
Pohled na dům ze dvora.
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Konečná cena včetně právních služeb a provize.
ID nemovitosti:348740
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:382 m2
Plocha pozemku:7.745 m2
Datum aktualizace:18. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte velice dobře udržovanou nemovitost, kde můžete bydlet a případně i podnikat, pak, prosím, věnujte pozornost této unikátní nabídce s velkým polem 6 411 m2, pouhé 2 km od Strakonic. Pokud si pozorně prohlédněte fotografie, zjistíte, že se jedná o bývalou zemědělskou usedlost, která prošla celkovou citlivou rekonstrukcí. Byt je mezonetový, v přízemí je obývací pokoj, koupelna, wc, kuchyň, spíž, to vše spojeno s prádelnou a technickou místností. V patře jsou tři světlé moderní pokoje s halou, koupelnou a wc. Zdrojem pitné vody je vrt a studna. Odpady jsou svedeny do dvoukomorového septiku s trativodem. Dům je vytápěn ústředním topením, alternativně na elektřinu a tuhá paliva.
V obývacím pokoji jsou kamna na dřevo. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Upravený uzavřený dvůr skýtá naprosté soukromí. je možno posedět pod pergolou, či přímo na útulném vydlážděném dvoře. Zděná dílna je v perfektním stavu. Na přestavbu dvougaráže je vypracován projekt. Rovněž tak krásná historická stodola s průhledem do zahrady, do polí a k lesu.
V případě více zájemců dají majitelé přednost nejvýhodnější nabídce.
Těším se na Vás na prohlídce!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá palivaÚstřední - Elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
348740
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
382m2
Plocha pozemku
7745m2
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Mgr. Helena Hrabětová
Mgr. Helena Hrabětová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé