Sousedé
(1/12)
DSC_1651
3 900 000 Kč
ID nemovitosti:V1363B012
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:124 m2
Plocha pozemku:446 m2
Datum aktualizace:2. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům po částečné rekonstrukci o dispozici 6+kk a přibližné užitné ploše 124 m2, v klidné a malebné obci Buchlovice.Dům se nachází v klidné části obce, s dechberoucím výhledem na středověký hrad Buchlov a buchlovské kopce. Nemovitost prošla nedávnou částečnou rekonstrukcí. Okna a krovy jsou dřevěné, sedlová střecha s prostornou půdou a možností budoucího rozšíření.Nemovitost je připojena na místní vodovod, elektřinu a plyn. Odpad je řešen septikem, není ovšem problém napojit objekt na místní kanalizaci, vedenou před domem. Vytápění celého domu je plynové. Městys Buchlovice se nachází v úžasné krajině Chřibů, v okrese Uherské Hradiště. Buchlovice se chlubí zámkem, rozsáhlou zámeckou zahradou a bohatým kulturním, hlavně folklórním životem. Nedaleko se nachází středověký hrab Buchlov, poutní kaple sv. Barbory a lázeňské letovisko Smraďavka. Městys má veškerou občanskou vybavenost a je vhodný jak k spokojenému rodinnému životu, tak k dokonalé rekreaci. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G.Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Financování Vám rádi zajistíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
ID nemovitosti
V1363B012
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
124m2
Plocha pozemku
446m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Martin Kopunec
Martin Kopunec
Zobrazit
kontakt
COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé