Sousedé
(1/10)
Všetuly_2
1 690 000 Kč
ID nemovitosti:D1305V028
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:55 m2
Plocha pozemku:124 m2
Datum aktualizace:15. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný domek v klidné části města Holešova, lokalita Všetuly. Celková plocha pozemku je cca 124 m2, z čehož stavba zabírá cca 55 m2. Jedná se o cihlový řadový dům se sedlovou střechou v dobrém technickém stavu s možností okamžitého využití k bydlení nebo pro podnikatelské účely.V přízemí atypického domku je k dispozici garáž s montážní jámou a zázemí - kuchyně s kuchyňskou linkou, malý půlpokoj se sprchovým koutem, WC. Z kuchyňského prostoru je možné se dostat po stahovacích schůdkách na půdu. Stávající dispozici domu je možné rozšířit o půdní prostor.Vzhledem k charakteru domu je možné využít prostor ideálně pro malou autodílnu s obytným zázemím nebo k jiným účelům.Vytápění celého domu je ústřední plynové, ohřev vody zajišťuje taktéž plynový kotel. Dům je napojen na obecní vodovod i veřejnou kanalizaci.Parkování je možné přímo před domem nebo v garáži, dostatek parkovacích míst je také v přilehlých ulicích.Příjemné prostředí dvora s dřevěnou pergolou a zelení nabízí prostor pro posezení a odpočinek.Ve městě Holešov je veškerá občanská vybavenost a je odsud výborná dostupnost jak do centra města, tak do okolních měst (Kroměříž, Zlín, Hulín aj.). V obci taktéž velmi dobrá dopravní obslužnost (autobus, vlak, IDS).Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Váš záměr.S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
D1305V028
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
55m2
Plocha pozemku
124m2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Magda Zapletalová
Magda Zapletalová
Zobrazit
kontakt
COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé